تست همراه اول

سرویس خبر
30 مرداد 1398 ساعت 16:56
1 نظر

 

احتمال معرفی دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 5 در اوایل سال 2020

پس از عرضه دستبند هوشمند Mi Band 4 در ژوئن امسال گفته می‌شود نسل تازه به نام Mi Band 5 هم در دست توسعه قرار دارد و ممکن است اوایل سال آینده میلادی رسما معرفی شود.

دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 4 در ماه ژوئن روانه بازار شد و حالا بر اساس ادعای وانگ هوانگ، بنیان گذار، عضو هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی برند هوآمی (برند مسئول تولید محصولات Mi Band برند شیائومی) نسل تازه این محصول محبوب تحت عنوان Mi Band 5 در دست توسعه قرار دارد.

به نقل از خبرگزاری Wareable، وانگ هوانگ در خلال کنفرانس مالی اعلام کرد: «ما در حال توسعه دستبند هوشمند Mi Band 5 برای شیائومی هستیم».

او همچنین اضافه کرده است که زمان مشخصی برای عرضه دستبند Mi Band 5 شیائومی وجود ندارد اما اعلام داشته که روند توسعه آغاز شده است و زمان زیادی هم تا پایان این مراحل و همچنین معرفی رسمی باقی نمانده  است. او گفته است که دستبند هوشمند Mi Band 4 اخیرا روانه بازار شده اما سال آینده شاهد معرفی و عرضه دستبند تازه Mi Band 5 خواهیم بود.


 

همان‌طور که مدیر ارشد اجرای هوآمی اشاره کرده است، دستبند mi Band 5 در دست توسعه قرار دارد. با توجه به این موضوع که به احتمال عرضه در سال 2020 اشاره شده ممکن است در اوایل سال آینده میلادی شاهد رونمایی از دستبند Mi Band 5 باشیم. حداقل انتظار می‌ود که این دستبند هوشمند تازه در ژوئن سال آینده معرفی شود و بدین ترتیب میان زمان معرفی آن و نسل قبلی (Mi Band 4) یک سال فاصله به وجود بیاید.

هنوز اطلاعاتی درباره دستبند هوشمند Mi Band 5 نداریم اما ممکن است ارزش انتظار را داشته باشد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، Mi Band 4 در نظرسنجی‌های متعدد توانسته است با کسب رضایت بخش عمده کاربران 4.5 ستاره از 5 ستاره را به دست آورد. محبوبیت دستبند هوشمند Mi Band 4 بیش از هرچیز مدیون قیمت پایین و قابلیت‌های متعدد آن است.

البته Mi Band 4 همچنین کاستی‌هایی دارد و مثلا از GPS پشتیبانی نمی‌کند. شاید این قابلیت سال آینده به نسل بعدی اضافه شود.  30 مرداد 1398
1 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری