جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
17 مرداد 1398 ساعت 00:07
10 نظر

 

پوشش زنده مراسم معرفی گلکسی نوت 10 (مراسم خاتمه یافت)

امشب در مراسمی در شهر نیویورک شاهد معرفی کهکشانی جدیدی از سامسونگ هستیم. طبق روال گذشته جی اس ام این مراسم را به صورت زنده پوشش می‌دهد که در همین خبر می‌توانید این مراسم را دنبال کنید.

مدت‌ها است که خبرها و شایعات زیادی از گوشی‌ جدید سامسونگ با نام گلکسی نوت 10 می‌شنویم. امروز به زمان معرفی این گوشی پرچم‌دار رسیده‌ایم که پرچم‌داران دیگر باید یکسال تاب و توان رقابت در برابرش را داشته باشند. سامسونگ مدتی است که به صورت رسمی زمان معرفی این گوشی را اعلام کرده است. امروز قرار است گوشی جدید خانواده نوت در مراسمی مخصوص در شهر نیویورک و در سالن ورزشی بارکلیز سنتر معرفی شود. جی اس ام همانند همیشه برای اینکه کاربران از تمام اتفاقات مراسم و محصولاتی که در آن معرفی می‌شود به صورت همزمان اطلاع پیدا کنند از شروع تا خاتمه آن تمام اتفاقاتش را پوشش خبری می‌دهد. 

اگر تمایل دارید در جریان تمام رویدادهای مراسم آنپکد 2019 سامسونگ قرار بگیرید ساعت 00:30 دقیقه بامداد پنج شنبه (17 مرداد 98) به وقت ایران با جی اس ام همراه باشید تا با هم ببینیم سامسونگ برای دنیای موبایل چه پرچم‌دار جدیدی از خانواده نوت را معرفی می‌کند. ساعت 12:30 بامداد امشب منتظر شما در همین پست هستیم تا با هم به مراسم معرفی گلکسی نوت 10 بپردازیم.

 

 


  17 مرداد 1398
10 نظر
4.00
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری