تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1398 ساعت 16:55
1 نظر

 

هوآوی نام‌های تجاری P300، P400 و P500 را به ثبت رساند

به نظر می‌رسد شرکت هوآوی به دنبال تغییر در نحوه نامگذاری محصولات آینده خود است چرا که به تازگی نام‌های تجاری P300، P400 و P500 را ثبت کرده است.

با وجود شرایط سختی که هوآوی به علت تحریم‌های آمریکا تجربه می‌کند، این شرکت به توسعه محصولات جدید خود ادامه می‌دهد و به آینده امیدوار است. در اوایل سال جاری میلادی شاهد رونمایی از گوشی‌های سری P30 هوآوی بودیم و در ماه‌های آینده نیز با گوشی‌های سری میت 30 این غول فناوری چینی ملاقات می‌کنیم. بر اساس گزارش‌های جدید، این شرکت چندین نام تجاری جدید را در کشور انگلستان به ثبت رسانده است. انتظار می‌رود گوشی‌های آینده این برند با نام‌های هوآوی P300، P400 و P500 معرفی و وارد بازار شوند.

این سه نام جدید در کلاس 9 دسته بندی شده‌اند. این کلاس مربوط به گوشی‌های هوشمند، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها می‌شود. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد هوآوی قصد دارد از این پس به‌جای استفاده از دوعدد در نامگذاری محصولات خود مانند P20 و P30، از سه عدد استفاده کند. احتمالا این شرکت چینی قصد دارد تفاوت بیشتری میان پرچم‌داران سری P و میت خود در مقایسه با دیگر محصولات تولیدی ایجاد کند. ثبت این نام‌های تجاری تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد، چرا که در حال حاضر گوشی‌های سری P30 هوآوی وارد بازار شده‌اند و ثبت نام P300 غیرمنطقی است.

در حالی که انتظار می‌رفت پرچم‌داران آینده این برند از سری P با نام P40 معرفی شوند، انتظار می‌رود P400 نام پرچم‌دار آینده هوآوی باشد. به تازگی این شرکت نام‌های تجاری دیگری مانندHuawei AirGlass  و  SuperSensingرا ثبت کرده است. نام تجاری اول مربوط به لایه محافظ روی نمایشگر بوده که احتمالا جایگزین گوریلا گلس می‌شود. نام تجاری SuperSensing نیز برای دوربین محصولات این برند مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود این دو فناوری در گوشی‌های سری میت 30 هوآوی حضور داشته باشند.

در ژوئیه سال گذشته میلادی شرکت هوآوی نام تجاری میت 30 را به ثبت رساند و با توجه به این موضوع، پرچم‌داران آینده آن با نام‌های میت 30 و میت 30 پرو در معرض دید عموم قرار می‌گیرند. در حالی که هنوز هوآوی تاریخ معرفی این محصولات را اعلام نکرده است، انتظار می‌رود مانند سال‌های گذشته شاهد رونمایی از آن‌ها در ماه اکتبر سال جاری میلادی باشیم.  14 مرداد 1398
1031 بازدید
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری