تست همراه اول

سرویس خبر
13 مرداد 1398 ساعت 12:01
0 نظر

 

نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 در نسخه تمام الکتریکی معرفی می‌شود؟

شایعات جدیدی در رابطه با نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 منتشر شده که به امکان عرضه این خودرو در نمونه تمام برقی اشاره می‌کند.

شایعات زیادی پیرامون نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 وجود دارد. در صورتی که شایعات حقیقت داشته باشند، نسل آینده این خودروی لوکس یک محصول انقلابی خواهد بود. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی BMW Blog در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 در نمونه‌ای برقی وارد بازار می‌شود. در ماه‌های گذشته این رسانه گزارشی را منتشر کرده بود که خبر از حذف موتورهای 12 سیلندر و 8 سیلندر از نسل آینده این خودروی آلمانی لوکس می‌داد. در حقیقت در این گزارش به عرضه نمونه‌های هیبریدی این محصول اشاره شده بود.

گفته می‌شود نمونه تمام برقی نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 با نام بی‌ام‌و i7 در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و هم اکنون این خودروی لوکس در حال توسعه است. منابع به BMW Blog اعلام کرده‌اند این خودرو به باتری 80 تا 120 کیلووات ساعتی مجهز می‌شود. با توجه به ظرفیت باتری، انتظار می‌رود با بی‌ام‌و i7 با هر بار شارژ بتوان مسافتی برابر با 700 کیلومتر را طی کرد. با توجه به این موضوع که موتور 12 سیلندر از نسل آینده این خودروی آلمانی حذف می‌شود، مدل تمام برقی می‌تواند جای خالی این موتور را پر کند.

بر اساس گزارش اخیر، بی‌ام‌و i7 حداقل 650 اسب بخار قدرت را در اختیار راننده قرار می‌دهد که آن را تبدیل به یکی از قدرتمندترین خودروهای سدان بازار می‌کند. در حالی که گزارش‌ها به حذف موتورهای حجیم و قدرتمند از نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 خبر می‌‌دهند، نباید منتظر کاهش سرعت و یا افت عملکرد آن باشیم. بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد این خودرو به موتور 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری مجهز می‌شود که در مدل پلاگین هیبریدی و همچنین هیبریدی می‌تواند قدرتی برابر با 560 اسب بخار و گشتاوری برابر با 800 نیوتن متر تولید کند. لازم به ذکر است؛ این قدرت و گشتاور مربوط به نمونه پایه این خودروی لوکس آلمانی است. مسلما این میزان قدرت برای یک موتور 3.0 لیتری و یک موتور برقی، قابل تحسین است.

در حال حاضر اطلاعات منتشر شده تنها در حد شایعه هستند و نمی‌توان آن‌ها را تایید کرد. بی‌ام‌و در حال آمادگی برای ورود قدرتمند به بخش خودروهای برقی است. نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 اواخر سال 2021 و یا اوایل 2022 وارد بازار می‌شود. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور با نمونه مفهومی این خودرو به صورت رسمی ملاقات کنیم. این خودرو مانند نسل‌های قبلی خود، قابلیت شخصی‌سازی بالایی خواهد داشت و تجهیزات سفارشی زیادی را در اختیار خریدار قرار می‌دهد.

   13 مرداد 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری