تست همراه اول

سرویس خبر
8 مرداد 1398 ساعت 19:10
0 نظر

 

آئودی A1 Citycarver به صورت رسمی معرفی شد

آئودی از جدیدترین کراس‌اوور خود رونمایی کرد. آئودی A1 Citycarver بر اساس خودروی A1 اسپرت‌بک توسعه یافته است.

تقریبا اکثر علاقه‌مندان به صنعت خودرو منتظر رونمایی از محصول جدید آئودی بودند؛ با این حال بسیاری آن را با نام آئودی A1 Allroad معرفی کرده بودند. امروز این شرکت آلمانی تصمیم گرفت کوچک‌ترین کراس‌اوور خود را در معرض دید عموم قرار دهد. آئودی A1 Citycarver از سوی سازنده آن به عنوان اسپرت‌ترین و تهاجمی‌ترین خودروی سری A1 شناخته می‌شود که می‌توان از آن در مسیرهای مختلف شامل شهر، جاده و حتی جاده‌های نامناسب و خاکی نیز استفاده کرد. آئودی A1 Citycarver بر اساس آئودی A1 اسپرت‌بک توسعه یافته است.

طول این خودروی آلمانی برابر با 4.04 میلی‌متر بوده و ارتفاع سیستم تعلیق آن نیز افزایشی 35 میلی‌متری داشته است. آئودی A1 Citycarver به صورت استاندارد به رینگ‌های 16 اینچی مجهز شده و خریداران می‌توانند در بالاترین نمونه، آن را با رینگ‌های 18 اینچی سفارش دهند که در این مدل شاهد افزایش چند میلی‌متری ارتفاع سیستم تعلیق خواهیم بود. در طراحی ظاهری این خودرو شاهد تغییرات سنتی موجود در خودروهای آفرود هستیم. گلگیرهای این خودرو دارای پوشش مشکی رنگ هستند تا در برابر ضربه و در جاده‌های خاکی، مقاومت بالاتری داشته باشند. در جلوی این خودرو شاهد حضور جلو پنجره یک تیکه هستیم. این کراس‌اوو در 9 رنگ به فروش می‌رسد که البته می‌توان به صورت سفارش برای سقف آن رنگ متفاوتی در مقایسه با بدنه سفارش داد.

کابین این خودرو به زیبایی طراحی شده و برای برخی بخش‌ها مانند دریچه‌های هوا از طراحی جدیدی استفاده شده است. خریداران می‌توانند آئودی A1 Citycarver را در تریم‌های مختلف شامل پایه، پیشرفته، Design Selection و S-Line سفارش دهند. در حال حاضر آئودی اطلاعاتی در رابطه با موتور مورد استفاده در این خودروی کراس‌اوور منتشر نکرده است. از آنجایی که این خودرو از شاسی آئودی A1 اسپرت‌بک بهره می‌برد، احتمالا به موتور این خودرو نیز مجهز شده است. در همین راستا انتظار می‌رود آئودی A1 Citycarver دارای یک موتور 4 سیلندر 1.4 لیتری مجهز به توربوشارژر باشد که قدرتی برابر با 200 اسب بخار تولید می‌کند. احتمال عرضه نسخه پایه این کراس‌اوور با موتور 3 سیلندر نیز وجود دارد. این موتور قدرتی برابر با 95 اسب بخار در اختیار راننده قرار می‌دهد.

فروش آئودی A1 Citycarver از ماه آگوست سال جاری میلادی یعنی چند روز دیگر در کشورهای اروپایی آغاز شده و اولین نمونه‌های تولیدی آن در پاییز 2019 در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در حال حاضر این شرکت آلمانی اطلاعاتی در رابطه با قیمت کراس‌اوور جدید خود منتشر نکرده، بنابراین برای اطلاع از قیمت  آئودی A1 Citycarver باید تا چند روز دیگر منتظر بمانیم.

   8 مرداد 1398
0 نظر
4.50
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری