تست همراه اول

سرویس خبر
8 مرداد 1398 ساعت 14:36
0 نظر

 

رندرهای آئودی Q5 فیس لیفت منتشر شد

رندرهای آئودی Q5 فیس لیفت در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. این رندرها بر اساس تصاویر جاسوسی طراحی شده‌اند.

چند روز پیش برای اولین بار تصاویر جاسوسی مدل فیس لیفت آئودی Q5 به اینترنت راه پیدا کرد. این خودرو در زمینه طراحی ظاهری تغییرات کمی را تجربه می‌کند؛ با این حال نمی‌توان از چراغ‌های جدید آن چشم‌پوشی کرد. ظاهر جلوی این خودرو در مقایسه با نمونه کنونی آن، متفاوت است. به تازگی رندرهای این خودرو توسط Kolesa.ru منتشر شده است. این رندرها که بر اساس تصاویر مخفیانه آئودی Q5 فیس لیفت طراحی شده‌اند، بخش جلویی و پشتی این کراس‌اوور آلمانی را به نمایش می‌گذارند.

طراح این رندرها در گذشته رندرهای نمونه فیس آئودی Q7 را چند ماه پیش از معرفی رسمی طراحی کرده بود که شباهت زیادی به خودروی رسمی داشت. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود نمونه نهایی آئودی Q5 جدید شباهت زیادی به رندرهای منتشر شده داشته باشد. با نگاه به این رندرها، به این موضوع پی می‌برید که آئودی برای طراحی بخش جلویی از نسخه جدید خودروی A4 الهام می‌گیرد. چراغ‌های جلوی آئودی Q5 بازطراحی شده‌اند و همچنین قاب کوچکی برای چراغ‌های مه شکن آن در نظر گرفته شده است که این موضوع، کاهش میزان کروم مورد استفاده در بخش جلویی را در پی دارد.

طراحی بخش پشتی این خودرو تفاوت چندانی با مدل کنونی آن ندارد. در حالی که طراحی سپر عقب و چراغ‌ها مشابه با مدل کنونی است، طراحی خروجی‌های اگزوز تغییر کرده است. شاید مهم‌ترین تغییر در بخش پشتی مدل فیس لیفت آئودی Q5 مربوط به خط کرومی باشد که چراغ‌های عقب را به یکدیگر متصل کرده است. به نظر می‌رسد رینگ‌های این خودرو نیز با توجه به تصاویر جاسوسی طراحی شده است.

در حالی که طراحی بخش ظاهری این خودرو با تغییراتی همراه خواهد بود، کابین این خودرو و همچنین موتورهای مورد استفاده در آن ثابت باقی می‌مانند. مدل کنونی این خودروی آلمانی به یک موتور 2.0 لیتری TFSI و 3.0 لیتری TDI مجهز شده است و البته به تازگی از نمونه پلاگین هیبریدی آن نیز رونمایی شده است. با توجه به این موضوع که مدل کنونی آئودی Q5 تنها دو سال عمر دارد، احتمالا نمونه فیس لیفت این کراس‌اوور سال آینده و تحت مدل 2021 در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرد.  8 مرداد 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری