تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1398 ساعت 18:14
0 نظر

 

تیزر جدید نیسان جوک 2020 نمای جانبی آن را نشان می‌دهد

نسل جدید نیسان جوک در تاریخ 3 سپتامبر معرفی می‌شود. به تازگی سازنده ژاپنی آن تصویری محو از نمای جانبی آن منتشر کرده است.

نیسان جوک طرفداران و منتقدان زیادی دارد؛ با این حال چنین موضوعی باعث نشده نیسان تولید آن را متوقف و یا توسعه نسل دوم آن را به تعویق بیاندازد. نسل دوم این کراس‌اوور کامپکت در تاریخ 3 سپتامبر سال جاری میلادی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. نیسان تا قبل از رونمایی رسمی از این خودرو، قصد دارد با انتشار تیزرهای مختلف و متنوع، باعث جلب توجه رسانه‌ها و علاقه‌مندان صنعت خودرو به نسل آینده نیسان جوک شود. در گذشته شاهد انتشار تیزری از بخش جلویی نیسان جوک 2020 بودیم که چراغ‌های آن را به نمایش می‌گذاشت. این خودروی ژاپنی به چراغ‌های جلوی تمام LED مجهز می‌شود.

به تازگی تیزر دوم این کراس‌اوور در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که نمای جانبی آن را به نمایش می‌گذارد. بر اساس این تیزر، به نظر می‌رسد نیسان از طراحی متقارن‌تری برای این خودرو در مقایسه با نسل گذشته استفاده کرده است. سقف نیسان جوک 2020 نسبت به نسل گذشته شیب بسیار کمتری دارد و همچنین برای آن یک اسپویلر در نظر گرفته شده است. مورد دوم، زاویه شیشه پشتی است که با توجه به سبک طراحی جدید، انتظار می‌رود فضای حمل بار بیشتری در اختیار خریدار قرار بگیرد. نحوه طراحی چراغ‌های عقب نیز با تغییر همراه بوده است. در بخش جلویی نیز ظاهرا با چراغ‌های عادی‌تر در مقایسه با نمونه کنونی جوک روبه‌رو خواهیم شد.

نیسان جوک به علت طراحی عجیب و ناشناخته خود به محبوبیت رسید، البته محبوبیتی که برای برخی ناخوشایند تلقی می‌شود. حال نیسان با طراحی استاندارد نسل جدید آن، راه دیگری را دنبال می‌کند. با توجه به طراحی استاندارد نیسان جوک 2020، چه تفاوتی میان آن‌ و نیسان کیکس وجود خواهد داشت؟ تا ملاقات با این خودروی ژاپنی، بیش از یک ماه فاصله داریم. انتظار می‌رود نیسان قبل از معرفی این خودرو، تیزرهای بیشتری از آن منتشر کند تا بیش از پیش با طراحی بخش‌های مختلف آن آشنا شویم. امیدواریم نسل دوم نیسان جوک مانند نمونه اولیه و اصلی، همه را شگفت‌زده کند!  6 مرداد 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری