تست همراه اول

سرویس خبر
7 مرداد 1398 ساعت 07:07
0 نظر

 

فروش پورشه افزایش پیدا کرد؛ پورشه ماکان در صدر لیست

فروش پورشه در ماه‌های اخیر افزایش پیدا کرده که یکی از دلایل آن، محبوبیت بالای پورشه ماکان است. برای اطلاع از درآمد این شرکت و میزان فروش آن، با ما همراه باشید.

پورشه به تازگی گزارشی در رابطه با میزان فروش خودروهای خود در نیمه اول سال جاری میلادی منتشر کرده است. این شرکت آلمانی موفق شده در این بازه زمانی، 133,484 دستگاه به فروش برساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 2 درصد افزایش را نشان می‌دهد. در نیمه اول سال 2019، سود عملیاتی پورشه رشدی 3 درصدی را تجربه کرده و به 2.4 میلیارد دلار رسیده است. میزان درآمد ناشی از فروش نیز رشدی 9 درصدی داشته و به 15 میلیارد دلار رسیده است. در کنار این موارد، شاهد افزایش تعداد کارمندان این برند آلمانی نیز هستیم. در حال حاضر تعداد کارمندان این شرکت، 33,839 نفر بوده که رشدی 5 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر هیئت مدیره پورشه، Oliver Blume در رابطه با گزارش جدید این شرکت اعلام کرد:

فروش مناسب ما در نیمه اول سال جاری میلادی، به معنای موفقیت تجارت پورشه در سال 2019 است. یکی از دلایل موفقیت ما، محصولات جذابی است که در محدوده‌های مختلف تولید می‌کنیم. در 6 ماهه اولیه امسال، چندین خودروی دلنشین و جذاب را معرفی کردیم که شامل پورشه 911 جدید، 911 کابریولت، کاین کوپه، 911 اسپیدستر، 935، 718 اسپایدر و GT4 می‌شود.

در صدر لیست خودروهای پروفروش این برند آلمانی خودروی پورشه ماکان قرار گرفته است. میزان فروش این خودروی شاسی بلند کامپکت لوکس در نیمه اول سال جاری میلادی به 47,367 دستگاه رسیده که رشدی 45 درصدی را نشان می‌دهد. پورشه در این بازه زمانی موفق به فروش 41,725 دستگاه خودروی کاین شده است. در کشور چین، فروش پورشه تا پایان ماه ژوئن رشدی 28 درصدی را تجربه کرده است. در کشورهای آسیایی، آفریقا و خاورمیانه، پورشه موفق به فروش 57,397 خودرو شده که رشدی 20 درصدی را نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته از خود نشان می‌دهد. فروش این برند نیز با رشدی 3 درصدی در ایالات متحده آمریکا به 30,257 خودرو رسیده است.

انتظار می‌رود تا قبل از پایان سال جاری میلادی، میزان فروش پورشه افزایش پیدا کند. برخی خودروهای این شرکت به تازگی وارد بازار شده‌اند که برای مثال می‌توان به آغاز فروش پورشه کاین کوپه در ماه مه اشاره کرد. علاوه بر این خودروی شاسی بلند، محصولاتی مانند پورشه 718 اسپایدر و 718 کیمن GT4 نیز باعث افزایش فروش این برند آلمانی می‌شوند. در کنار تمام این موارد، باید منتظر ورود یکی از موردانتظارترین خودروهای تولیدی پورشه به بازار باشیم. خودروی تمام الکتریکی تایکان تا پیش از پایان سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود و فروش پورشه را بیش از پیش افزایش می‌دهد.  7 مرداد 1398
0 نظر
4.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری