جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1398 ساعت 20:30
0 نظر

 

پیکاپ تراک کیا سال 2022 یا 2023 از راه می‌رسد

شرکت کیا نیز قصد دارد مانند هموطن خود، هیوندای وارد بازار خودروهای پیکاپ شود. پیکاپ تراک این برند کره‌ای سال 2022 و یا 2023 معرفی می‌شود.

کیا در حال تلاش برای تولید پیکاپ تراک‌های سایز متوسط برای رقابت با شرکت‌هایی مانند تویوتا و فورد است. بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی Damien Meredith در اختیار CarsGuide قرار گرفته، توسعه این خودرو هم اکنون آغاز شده است. مدیر بخش عملیاتی این برند در کشور استرالیا اعلام کرده که پیکاپ تراک کیا در سال 2022 و یا 2023 از راه می‌رسد و در همین بازه زمانی باید منتظر عرضه پیکاپ تراک شرکت هیوندای نیز باشیم.

بر اساس اعلام Meredith، پیکاپ تراک کیا یک خودروی مخصوص افراد عادی نیست که این موضوع محصول آینده کیا را از خودروهایی مانند هوندا Ridgeline و هیوندای سانتاکروز مفهومی متمایز می‌سازد. خودروی آینده کیا به صورت تک کابین و دو کابین به فروش می‌رسد و همچنین خریداران می‌توانند آن را مجهز به موتور بنزینی و یا دیزلی سفارش دهند. این اطلاعات مربوط به بازار استرالیا بوده و مشخصات آن برای ایالات متحده آمریکا را مشخص نمی‌کند. احتمالا این خودرو به صورت تک کابین و با موتور دیزلی وارد بازار ایالات متحده آمریکا نمی‌شود.

کیا باید با خودروهای زیادی در ایالات متحده آمریکا رقابت کند، بنابراین باید آن را مطابق با سلیقه مردم این کشور توسعه دهد. در حال حاضر خودروهای شورولت کلرادو، فورد رنجر، جیپ گلادیاتور، نیسان فرانتیر و تویوتا تاکوما به صورت دو کابین و مجهز به موتور بنزینی در این کشور به فروش می‌رسند. با توجه به این موضوع که در حال حاضر اطلاعات دقیق و رسمی از مشخصات این خودرو منتشر نشده، احتمال عرضه آن به صورت تک کابین در کشور آمریکا نیز وجود دارد. فاصله زیادی تا رونمایی از این محصول داریم، بنابراین باید منتظر انتشار و افشای اطلاعات تکمیلی از آن باشیم.

  6 مرداد 1398
0 نظر
4.25
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری