تست همراه اول

سرویس خبر
4 مرداد 1398 ساعت 15:47
0 نظر

 

سامسونگ مشکل گلکسی فولد را حل کرده و این دستگاه در ماه سپتامبر به بازار می‌آید

سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مشکل گلکسی فولد را حل کرده است، و این دستگاه در تاریخی نامعین از ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد.

سامسونگ امروز اعلام کرد که بهینه‌سازی‌های لازم برای محافظت از نمایشگر گلکسی فولد را به عمل آورده و فروش این تلفن هوشمند تاشو به‌زودی آغاز می‌شود. پس از گذشت چهار ماه از تاریخ مقرر عرضه این دستگاه، حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ بالاخره آماده شده تا این گوشی را در تاریخی نامعین از ماه سپتامبر روانه بازار کند. این شرکت تایید کرده که قیمت گلکسی فولد همان ۱۹۸۰ دلار باقی خواهد ماند.

سامسونگ در بیانیه‌ای در خصوص تغییرات نسخه جدید گلکسی فولد می‌گوید:

لایه محافظ بالایی نمایشگر Infinity Flex به فراتر از حاشیه‌های صفحه گسترش داده شده تا با خود ساختار پنل نمایش دستگاه یکپارچه شود و طوری به نظر نرسد که گویی باید از روی صفحه برداشته شود.

گلکسی فولد تقویت شده تا مقاومت بهتری در برابر ذرات خارجی داشته باشد و در عین حال بتواند قابلیت تا شدن را به خوبی در اختیار کاربر قرار دهد.

بخش بالا و پایین لولا با کمک پوشش محافظتی جدیدی تقویت شده است. در زیر نمایشگر Infinity Flex لایه‌های فلزی اضافه‌ای قرار گرفته تا ضریب محافظت صفحه افزایش پیدا کند. فضای میان لولا و بدنه گلکسی فولد کاهش داده شده است.

گسترش «لایه محافظ» احتمالا مهم‌ترین اقدامی است که از سوی سامسونگ صورت گرفته، چون بسیاری از کاربران فکر می‌کردند این لایه یک نوع لایه محافظ اضافی است و به همین خاطر سعی داشتند آن را از روی نمایشگر جدا کنند. «تقویت» دستگاه در برابر «ذرات خارجی» احتمالا مانع از بروز مشکلاتی می‌شود که وبسایت iFixit آن را علت اصلی وقوع این مشکلات می‌دانست. کاهش فاصله میان لولا و بدنه هم می‌تواند به حل این مشکل کمک کند.

در تصویر زیر مقایسه‌ای میان نسخه قدیمی و جدید گلکسی فولد را می‌بینید. در این تصویر دستگاه جلویی که نسخه جدید تلفن هوشمند سامسونگ است، مشکل شکاف موجود در لولای این گوشی را برطرف کرده تا ذرات خارجی وارد بدنه نشود.

در عکس زیر هم نمایی از پشت این گوشی تاشو را می‌بینید که این بار هم نسخه جدید گلکسی فولد در جلو قرار گرفته اما تغییر قابل ملاحظه‌ای در آن دیده نمی‌شود. باید صبر کنیم تا ببینیم سامسونگ از انتشار این تصویر مطبوعاتی چه هدفی داشته است.

گلکسی فولد که قرار بود در ماه اردیبهشت به بازار بیاید، تا آخرین مراحل عرضه عمومی پیش آمد، اما نمونه‌های ارسالی برای رسانه‌ها دچار مشکل شد و این شرکت را بر آن داشت تا عرضه محصول خود را عقب بیندازد. این شرکت در انتهای بیانیه خود از کسی عذرخواهی نکرده اما از مخاطبان به خاطر پشتیبانی و شکیبایی آن‌ها تشکر می‌کند:

همه ما در شرکت سامسونگ از پشتیبانی و شکیبایی شما طرفداران گلکسی در سراسر دنیا قدردانی می‌کنیم. گلکسی فولد دستگاهی است که از مدت‌ها قبل در دست تولید بوده، و مفتخریم که آن را با دنیا به اشتراک بگذاریم.

سامسونگ با انتشار این بیانیه در این تاریخ به‌خصوص احتمالا می‌خواهد به سوالات احتمالی کاربران درباره گلکسی فولد پاسخ بدهد تا اکنون تمرکز همه به نسل بعدی گلکسی نوت که قرار است در بامداد روز ۱۷ مرداد معرفی شود معطوف گردد.

علاوه بر این، ساعاتی پیش وبسایت Sammobile از کشف مدرکی نرم‌افزاری خبر داد که حاکی از عرضه مجدد گلکسی فولد در بازارهای کمتری نسبت به دفعه قبل خواهد بود. این بازارها احتمالا شامل ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، فرانسه و هند است.  4 مرداد 1398
0 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری