تست همراه اول

سرویس خبر
3 مرداد 1398 ساعت 11:36
0 نظر

 

تصاویر مفهومی Oxygen OS 10 با قابلیت های اندروید Q منتشر شد

سیستم عامل اکسیژن نسخه 10 در آینده نزدیک برای محصولات وان پلاس عرضه می شود و به همین دلیل، طراحان مختلف ایده های خود را در این زمینه بروز می دهند.

چندی پیش کمپانی وان پلاس طی برگزاری رویدادی، میزبان ایده های کاربران برای رابط کاربری سیستم عامل Oxygen OS 10 بود و شخصی به نام Leandro Tijink به عنوان برنده این مسابقه، انتخاب شد و طرح های وی نیز به صورت رسمی منتشر گردید.

نسخه دهم سیستم عامل اکسیژن در فصل پاییز و همزمان با رونمایی از وان پلاس 7T به دنیای تکنولوژی معرفی می شود که بر اساس شنیده ها، ویژگی های اندروید Q را نیز در خود جای داده است.

آقای Tijink در ملاقاتی که با تیم طراح وان پلاس و افرادی که روی پروژه سیستم عامل اکسیژن کار می کنند، داشت، طرح مفهومی این نسخه را طراحی و منتشر کرد.

این تصاویر منتشر شده را می توان تمیز ترین و طبیعیتی طرحی دانست که از نسخه آینده سیستم عامل اکسیژن طراحی شده است. آیکون های دایره ای شکل از لانچر پیکسل های گوگل الهام گرفته شده، اپ سوییچر نیز به صورت کارت هایی جذاب در آمده و ظاهر تیره پیش فرض اندروید Q نیز در آن جای گرفته است.

بیش از این شما را منتظر نگه نداشته و از شما دعوت می کنیم که تصاویر طرح مفهومی Oxygen OS 10 را مشاهده کنید:  3 مرداد 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری