سرویس خبر
27 تیر 1398 ساعت 13:33
1 نظر

 

مرسدس - ای‌ام‌جی CLA 45 شوتینگ بریک رسما معرفی شد

مرسدس - ای‌ام‌جی CLA 45 شوتینگ بریک از راه رسید. این خودروی آلمانی جدید در نسخه استاندارد و مدل CLA 45 S وارد بازار می‌شود.

 مرسدس - ای‌ام‌جی جایگاه محکمی در بازار دارد. این برند در گذشته از خودروهای A45 و CLA 45 رونمایی کرده‌ بود و حال شاهد معرفی مرسدس - ای‌ام‌جی CLA 45 شوتینگ بریک هستیم. این خودرو که بر اساس نسل دوم CLA توسعه یافته، در مقایسه با نسخه استاندارد آن، بیشتر مناسب خانواده‌ است. این خودرو جدید تنها در بازارهای اروپایی به فروش می‌رسد. این خودروی آلمانی به قدرتمندترین موتور 4 سیلندر جهان مجهز شده است. لازم به ذکر است؛ نمونه استاندارد A45 و CLA 45 نیز از موتور M139 بهره می‌برند. این موتور با توجه به مدلی که خریدار سفارش می‌دهد، 387 و یا 416 اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس 8 سرعته خودکار دو کلاچه به چهار چرخ خودرو منتقل می‌شود. سیستم چهار چرخ محرک مرسدس بنز با نام 4MATIC + شناخته می‌شود. سرعت مرسدس - ای‌ام‌جی CLA 45 شوتینگ بریک در مدت زمان 4.1 ثانیه و مدل S آن در مدت زمان 4.0 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. حداکثر سرعت این خودرو به صورت الکترونیکی روی 250 کیلومتر بر ساعت برای مدل استاندارد و 270 کیلومتر بر ساعت برای مدل S محدود شده است. با این خودرو می‌توانید کودکان خود را به مدرسه ببرید و در برگشت با آن دریفت کنید!

 عملکرد این خودرو بی‌نظیر است؛ با این حال نمی‌توان طراحی آن را در رده‌ای پایین‌تر قرار داد. در طراحی این خودرو از المان‌های نمونه کوپه استفاده شده است که برای مثال می‌توان به طراحی خروجی‌های اگزوز، چرخ‌ها و جلو پنجره پانورامیک اشاره کرد. در کابین این خودرو شاهد استفاده از فناوری‌های زیادی به همراه نمایشگر لمسی هستیم. در حال حاضر قیمت و همچنین تاریخ عرضه مرسدس - ای‌ام‌جی CLA 45 شوتینگ بریک از سوی سازنده آن اعلام نشده است.  27 تیر 1398
1 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری