تست همراه اول

سرویس خبر
25 تیر 1398 ساعت 00:15
0 نظر

 

مینگ-چی کو: هوآوی تا پایان سال 260 میلیون دستگاه می‌فروشد

تحلیل‌گر معروف دنیای تکنولوژی در جدیدترین یادداشت خود اعلام کرد که این شرکت با کسب مجدد مجوز GMS از گوگل می‌تواند تا پایان سال جاری میلادی به رکورد فروش 260 میلیون دستگاه دست یابد.

بر اساس جدیدترین گزارش تحلیل‌گر سرشناش شرکت Tianfeng International، مینگ-چی کو، انتظار می‌رود که هوآوی بتواند تا پیش از انتهای ماه ژوئیه مجوز «خدمات موبایلی گوگل» موسوم به GMS را دوباره دریافت کند. علاوه بر این، طبق پیش‌بینی کو، میزان فروش گوشی‌های هوآوی تا آخر سال ۲۰۱۹ به ۲۶۰ میلیون دستگاه خواهد رسید.

مینگ-چی کو مدعی است یکی از دلایلی که باعث افزایش فروش تلفن‌های هوشمند این شرکت خواهد شد، رشد نماییِ سهم بازار آن‌ها در کشور چین است. دلیل بعدی جلب توجه بازارهای خارجی نسبت به دستگاه‌های میان و پایین رده این کمپانی است. فروش محصولات هوآوی در این بازارها متوقف نشده و با استراتژی جدی‌تری از سوی مسئولان این شرکت مواجه شده است.

اگرچه نگرانی‌هایی از بازار به گوش می‌رسد که از تردید در توانایی هوآوی برای کسب مجدد مجوز GMS حکایت دارد، ولی مینگ-چی کو مطمئن است که آن‌ها تا انتهای ماه ژوئیه این مجوز را دریافت می‌کنند. او باور دارد که حتی اگر آن‌ها نتوانند مجوز GMS را بگیرند، باز هم در سال ۲۰۱۹ موفق به فروش ۲۳۰ میلیون دستگاه خواهند شد.

این تحلیل‌گر سرشناس دنیای فناوری می‌گوید زنجیره تامین هوآوی اخیرا پیش‌بینی خود را مبنی بر فروش محصولات این شرکت در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ افزایش داده است. در حال حاضر با اطمینان نمی‌توانیم بگوییم که هوآوی توانایی دسترسی به این اهداف را دارد یا نه، اما شدیدا مشتاقیم تا ببینیم در نهایت چه خواهد شد.  25 تیر 1398
476 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری