تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1398 ساعت 12:13
2 نظر

 

هوآوی می‌خواهد صدها تن از کارکنان آمریکایی خود را تعدیل کند

به دنبال اختلافات بسیاری که میان آمریکا و هوآوی به وجود آمده، اکنون طبق گزارش وال استریت ژورنال، این شرکت تصمیم گرفته تا صدها نفر از کارکنان آمریکایی خود را تعدیل کند.

به گزارش وال استریت ژورنال، شرکت هوآوی می‌خواهد صدها تن از کارمندان آمریکایی خود را تعدیل کند. این شرکت از چند ماه پیش به دنبال تحریم‌های دولت ترامپ شرایط سخت و دشواری را سپری کرده و در بلاتکلیفی بزرگی قرار گرفته بود.

حالا آن‌ها می‌خواهند بخشی از کارکنان مرکز تحقیقاتی Futurewei Technologies را تعدیل کنند. هوآوی ظاهرا این امکان را در اختیار برخی از کارکنان چینی خود قرار داده تا به چین برگردند و همچنان به کار خود ادامه دهند. در حال حاضر به شماری از این افراد اطلاع داده شده و سایرین قرار است به‌زودی در جریان این تعدیل نیرو قرار بگیرند.

کاخ سفید در ماه مه با امضای یک فرمان اجرایی اعلام کرد که شرکت‌های آمریکایی بدون کسب مجوز دیگر نمی‌توانند محصولات خود را به هوآوی بفروشند. اگرچه چندی قبل اعلام شد که بخشی از این تحریم‌ها لغو شده ولی هنوز واکنشی از سوی شرکت‌های بزرگ آمریکایی ندیده‌ایم و وضعیت مراودات میان این شرکت‌ها نامعلوم باقی مانده است.  24 تیر 1398
2 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری