سرویس خبر
23 تیر 1398 ساعت 09:59
0 نظر

 

منتظر رونمایی از خودروی مفهومی الکتریکی لکسوس در نمایشگاه خودروی توکیو باشید!

نمایشگاه خودروی توکیو چند ماه دیگر برگزار می‌شود. در این نمایشگاه شاهد معرفی خودروی مفهومی الکتریکی لکسوس خواهیم بود.

لکسوس و شرکت مادر آن، تویوتا در زمینه خودروهای هیبریدی فعالیت زیادی دارند. این شرکت ژاپنی قصد دارد در نمایشگاه خودروی توکیو از یک خودروی برقی مفهومی رونمایی کند. این خودرو به صورت هاچ‌بک طراحی شده و از طراحی متفاوتی بهره می‌برد. در رابطه با این خودرو اطلاعات زیادی منتشر نشده؛ با این حال انتظار می‌رود شاهد استفاده از طراحی جدیدی برای جلو پنجره آن باشیم که در نسل آینده خودروهای این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. خودروی مفهومی الکتریکی لکسوس از طراحی آیرودینامیک بهره می‌برد که ضریب درگ را کاهش می‌دهد.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با این موضوع که لکسوس به دنبال تولید این خودرو است یا خیر، منتشر نشده است. شرکت‌هایی مانند مرسدس بنز به دنبال توسعه خودروهای تمام الکتریکی هاچ‌بک هستند. در سال 2017 شاهد رونمایی از خودروی مفهومی مرسدس بنز EQA بودیم. این خودرو از دو موتور برقی بهره می‌برد که حداکثر قدرت تولیدی آن‌ها به 268 اسب بخار می‌رسد. این خودرو به یک باتری 60 کیلووات ساعتی مجهز شده که بردی برابر با 400 کیلومتر را برای این خودرو به همراه دارد.

علاوه بر این شرکت آلمانی، جنسیس نیز در سال جاری میلادی در نمایشگاه خودروی نیویورک از خودروی مفهومی Mint رونمایی کرد. این خودرو دارای طراحی هاچ‌بک بوده و تغییر شگرفی در خودروهای شهری ایجاد می‌کند. این خودرو از باتری با چگالی بالا بهره می‌برد و راننده با هربار شارژ می‌تواند مسافتی برابر با 322 کیلومتر را با آن طی کند. هوندا E نیز یکی دیگر از خودروهای هاچ‌بک شهری کوچک است.  23 تیر 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری