تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1398 ساعت 15:29
0 نظر

 

اولین تصاویر مخفیانه نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه منتشر شد

برای اولین بار شاهد انتشار تصاویر جاسوسی نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه هستیم. این خودرو احتمالا قبل از پایان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

در گذشته تصاویر مخفیانه نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه کانورتیبل به اینترنت راه پیدا کرده بود و حال شاهد انتشار تصاویر مخفیانه مدل کوپه این خودروی آلمانی هستیم. این خودرو پشت یک کامیون قرار دارد. همانند مدل کانورتیبل، نسخه کوپه این خودرو نیز به خوبی توسط پوشش محافظ پوشانده شده است. به نظر می‌رسد این خودرو به چراغ‌های نمونه تولیدی خود مجهز شده؛ با این حال بخش‌های از آن دارای پوشش محافظ است. نحوه طراحی سقف این نمونه در مقایسه با مدل کانورتیبل آن باید آیرودینامیک‌تر باشد که در سرعت‌های بالا، پایداری بیشتر آن را در پی خواهد داشت.

بخش پشتی این خودروی آلمانی نیز به خوبی توسط پوشش محافظ پوشانده شده است؛ با این حال می‌توان شیب سقف و اتصال آن به صندوق عقب را مشاهده کرد. در اطراف بخش عقب این خودرو شاهد دو خروجی اگزوز هستیم. اگزوزهای در نظر گرفته شده برای این خودروی آلمانی طراحی کوچکی با توجه به طراحی کلی بدنه دارند. باید به این موضوع اشاره کنیم که دستگاه موجود در این تصاویر، نمونه نهایی نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه نیست و به احتمال زیاد تغییراتی در طراحی ظاهری آن اعمال می‌شود.

پس از معرفی نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه، باید منتظر رونمایی از بی‌ام‌و M4 باشیم. این خودرو در مقایسه با نمونه کنونی خود از طراحی تهاجمی‌تری بهره می‌برد. انتظار می‌رود نسل جدید این خودرو به یک موتور 6 سیلندر خطی با حجم 3.0 لیتر مجهز شود که همراه با توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 473 اسب بخار قدرت در نمونه استاندارد M4 و 503 اسب بخار قدرت در مدل Competition بی‌ام‌و M4 است. به نظر می‌رسد این خودروی جذاب با گیربکس 7 سرعته خودکار دو کلاچه و همچنین با جعبه دنده دستی روانه بازار می‌شود. انتظار می‌رود خریداران قادر به سفارش این خودرو همراه با سیستم چهار چرخ محرک باشند.

انتظار می‌رود نسل جدید بی‌ام‌و سری 4 کوپه تا پیش از پایان سال جاری میلادی در معرض دید عموم قرار بگیرد؛ با این حال تا سال آینده میلادی نباید منتظر عرضه آن به بازار باشیم. ابتدا مدل کوپه این خودرو معرفی می‌شود و سپس با مدل کانورتیبل آن ملاقات می‌کنیم و در نهایت، نسل جدید بی‌ام‌و M4 از راه می‌رسد.

  22 تیر 1398
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری