تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1398 ساعت 12:55
0 نظر

 

گلکسی فولد در دست کاربری در فضای عمومی رویت شد

اخیرا تصویری از گلکسی فولد منتشر شده که پرچمدار تاشوی سامسونگ را در دست کاربری در فضای عمومی نشان می‌دهد. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این دستگاه وارد فاز آزمایش عمومی شده است.

این طور که از خبرها بر می‌آید، فرآیند تولید مجدد گلکسی فولد به‌زودی آغاز می‌شود تا این شرکت این بار بتواند محصولی در خور نیاز و علاقه مخاطبان را به آن‌ها عرضه کند. طبق گزارشات، این شرکت هنوز از خیر عرضه اولین گوشی تاشوی خود نگذشته و انتظار می‌رود که تا انتهای سال جاری میلادی این دستگاه را به صورت عمومی روانه بازار کند.

اکنون نشانه دیگری به چشم می‌خورد که از علاقه‌مندی این غول بزرگ کره‌ای به سعی و تلاشی مجدد برای عرضه گلکسی فولد خبر می‌دهد، نشانه‌ای که حاکی از شروع احتمالی فاز آزمایش عمومی است. چون اخیرا تصویری از این دستگاه در فضای عمومی در دست یک کاربر عادی ثبت شده است.

با وجود این که سامسونگ هنوز هیچ اظهارنظری درباره زمان عرضه این محصول نکرده، اما وبسایت SamMobile با انتشار تصویر زیر دستگاهی را در متروی دهلی نو، پایتخت هند، نشان داده که احتمالا همان گلکسی فولد معروف است.

انتشار این تصویر به فاصله کوتاهی پس از اعلام مدیرعامل سامسونگ مبنی بر آزمایش ۲ هزار گلکسی فولد در یک کنفرانس خبری رخ می‌دهد. دی‌جی کو در آن کنفرانس اعلام کرد که مشکلات مربوط به این تلفن تاشو به دلیل عجله او برای عرضه سریع این دستگاه اتفاق افتاده و وی تقصیرات وارده را برعهده می‌گیرد.

علاوه بر این، چند روز پیش در خبر دیگری اعلام شد که گلکسی فولد ممکن است در تعطیلات کریسمس به بازار بیاید. منابع مطلع به خبرگزاری بلومبرگ گفته‌اند که سامسونگ در مراحل پایانی تولید نسخه مصرفی این گوشی قرار دارد، اما هنوز بر سر تاریخ معینی برای عرضه آن به نتیجه نرسیده است. بنابراین هرچند انتظار نداریم که این دستگاه را در مراسم معرفی گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ ۱۶ مرداد ببینیم، اما می‌توانیم امیدوار باشیم که این دستگاه بالاخره تا پایان سال وارد بازار شود.  22 تیر 1398
0 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری