تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1398 ساعت 09:52
0 نظر

 

اولین تصاویر جاسوسی نسل آینده فولکس واگن گلف GTI منتشر شد

بسیاری از علاقه‌مندان به صنعت خودرو منتظر رونمایی از نسل جدید فولکس واگن گلف هستند. به تازگی اولین تصاویر جاسوسی مدل GTI این خودرو به اینترنت راه پیدا کرده است.

فولکس واگن در حال توسعه نسل آینده خودروی محبوب گلف است. در گذشته شاهد انتشار تصاویر نمونه اولیه این اتومبیل بودیم و حال اولین تصاویر مخفیانه از نسل آینده فولکس واگن گلف GTI در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. در حالی که در نگاه اول طراحی این خودرو مشابه با نمونه استاندارد است، با دقت بیشتر در تصاویر به چندین تفاوت میان این دو مدل پی می‌بریم. این خودروی آلمانی در مقایسه با مدل استاندارد از لاستیک‌های بزرگتر و پهن‌تر بهره می‌برد و همچنین دارای اگزوزها و ورودی‌های هوای بزرگتری در بخش جلویی خود است. اسپویلر در نظر گرفته شده برای این خودرو نیز در مقایسه با نسخه استاندارد، ابعاد بزرگتری دارد.

به نظر می‌رسد فولکس واگن تغییری در فرمول بهترین خودروی فروخته شده خود در سال 2018 در کشورهای اروپایی ایجاد نکرده است. فروش این خودرو در سال گذشته میلادی در اروپا برابر با 445,754 دستگاه بوده است. با توجه به این موضوع که نسل کنونی فولکس واگن گلف در سال 2012 معرفی شده، فروش نزدیک به 450 هزار دستگاه از آن در سال گذشته میلادی شگفت‌انگیز است. به نظر می‌رسد این موفقیت بزرگ در بازار باعث شده فولکس واگن ریسک نکند و همچنان این خودرو را با طراحی سابق توسعه دهد. در حالی که طراحی این خودرو تغییرات انفلابی را تجربه نکرده، شاهد بهبودهایی در طراحی ظاهری و همچنین داخلی آن خواهیم بود.

تا به امروز تصاویری از کابین این خودروی آلمانی در فضای مجازی منتشر نشده است؛ با این حال انتظار می‌رود فولکس واگن برای آن تکنولوژی‌های جدیدی در نظر بگیرد و همچنین از مواد باکیفیت‌تری در مقایسه با گذشته در آن استفاده کند. تکنولوژی‌های جدید به همراه موتورهای قدرتمند می‌توانند همچنان این خودروی آلمانی را تبدیل به پرفروش‌ترین اتومبیل در کشورهای اروپایی کند.

در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با نسل آینده فولکس واگن گلف در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته و همچنین گزارش‌های بسیار کمی در رابطه با مدل GTI  آن به اینترنت راه پیدا کرده است. انتظار می‌رود این خودروی هاچ‌بک به یک موتور 4 سیلندر توربوشارژ مجهز شود. نسل کنونی فولکس واگن گلف قدرتی برابر با 228 اسب بخار و گشتاوری برابر با 349 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. نسخه TCR گلف GTI کنونی به موتور 290 اسب بخاری مجهز شده است.

در حالی که در ابتدا تصور می‌شد این خودروی دوست داشتنی در ماه سپتامبر در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی شود، این خودرو دیرتر از پیش‌بینی‌ها در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این احتمال وجود دارد که نسخه استاندارد این خودرو همراه با مدل GTI آن به صورت همزمان از راه برسند. فولکس واگن در گذشته اعلام کرده بود که مدل GTI و Golf R این خودرو سال آینده میلادی از راه می‌رسند.  22 تیر 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری