تست همراه اول

سرویس خبر
16 تیر 1398 ساعت 11:03
5 نظر

 

مدیرعامل هوآوی: HongMeng OS از اندروید و macOS سریع‌تر است

رن ژنگفی، موسس و مدیرعامل هوآوی، اخیرا در مصاحبه‌ای مدعی شده که سیستم عامل اختصاصی آن‌ها یعنی HongMeng OS از اندروید و macOS سریع‌تر است.

اگرچه هفته پیش دونالد ترامپ اعلام کرد که هوآوی می‌تواند بخشی از روابط خود را با شرکت‌های آمریکایی دنبال کند و گوگل هم احتمالا به این شرکت اجازه خواهد داد تا آن‌ها دوباره بتوانند از اندروید استفاده کنند، اما به نظر نمی‌رسد که این غول بزرگ چینی قصدی برای توقف توسعه سیستم عامل خودش یعنی HongMeng داشته باشد. این‌ها صحبت‌های مدیرعامل و موسس هوآوی، رن ژنگفی، است که اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام شده است. در ادامه مطلب با جی‌اس‌ام همراه باشید.

تاکنون اخبار و شایعات زیادی درباره HongMeng OS منتشر شده و عجیب است که هنوز هیچ تصویر یا اطلاعات واضحی از این سیستم عامل منتشر نشده. با این حال، آقای ژنگفی در گفتگو با مجله فرانسوی Le Point اعلام کرده که سیستم عامل اختصاصی هوآوی بر روی سوئیچ‌ها و روترهای شبکه، دیتاسنترها و تلفن‌های هوشمند کار خواهد کرد. در نتیجه این سیستم عامل احتمالا شباهت زیادی به فوچسیای گوگل دارد.

ژنگفی مدعی است هانگ‌منگ از نظر سرعت احتمالا سریع‌تر از اندروید و macOS است، در نتیجه می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این سیستم عامل برای لپتاپ‌ها و کامپیوترها هم عرضه شود. به گفته او سرعت اجرای پردازش‌ها در هانگ‌منگ کمتر از ۵ میلی ثانیه خواهد بود.

با این توصیفات اکنون همه منتظرند تا ببیند که این سیستم عامل بالاخره در چه تاریخی منتشر می‌شود. شاید در کنفرانس توسعه‌دهندگان هوآوی که در تاریخ ۹ اوت (۱۸ مرداد) برگزار می‌شود، اخبار تازه‌ای در این زمینه اعلام شود.  16 تیر 1398
5 نظر
4.33
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری