تست همراه اول

سرویس خبر
15 تیر 1398 ساعت 13:14
0 نظر

 

وقتی بی‌ام‌و X7 وانت می‌شود!

بی‌ام‌و یکی از جدیدترین خودروهای لوکس و غول پیکر خود را در نسخه پیکاپ معرفی کرد. بی‌ام‌و X7 پیکاپ یک خودروی مفهومی است.

بی‌ام‌و در گذشته اعلام کرده بود برخلاف رقیب هموطن خود، مرسدس بنز وارد بازار خودروهای پیکاپ نمی‌شود؛ با این حال به نظر می‌رسد این شرکت آلمانی تفکر خود را تغییر داده است. این شرکت در ماه جاری میلادی یک مراسم مهم را برگزار می‌کند که در آن، خودروی بی‌ام‌و X7 پیکاپ در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. فضای بار این خودرو در حدی بزرگ بوده که می‌توان در آن یک موتورسیکلت بی‌ام‌و F 850 GS را جای داد. مسلما سرسخت‌ترین طرفداران این برند نیز با مشاهده بی‌ام‌و X7 پیکاپ تعجب می‌کنند.

بی‌ام‌و X7 در حال حاضر بزرگترین و گران‌ترین خودروی شاسی بلند سازنده خود محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد توسعه بی‌ام‌و X7 پیکاپ همزمان با معرفی مدل استاندارد آن آغاز شده است. این خودرو دارای طراحی جعبه‌ای بوده و اندازه درب‌های عقب آن در مقایسه با نمونه استاندارد کاهش پیدا کرده است. بخش حمل بار این خودرو دارای جنس چوبی بوده که آن را از دیگر پیکاپ‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. به علت استفاده از فیبر کربن در برخی بخش‌های بدنه مانند سقف و درب‌های عقب، شاهد کاهش 200 کیلوگرمی وزن بی‌ام‌و X7 پیکاپ در مقایسه با نمونه استاندارد هستیم.

این سازنده محبوب آلمانی تصاویری از کابین این خودروی پیکاپ منتشر نکرده است؛ با این حال می‌توان به این موضوع پی برد که این خودرو فاقد ردیف سوم صندلی است. بی‌ام‌و X7 پیکاپ در نمونه xDrive40i توسعه یافته، بنابراین قدرت آن توسط یک موتور 6 سیلندر خطی توربوشارژ تامین می‌شود. این موتور قادر به تولید 340 اسب بخار قدرت است. این پیکاپ قادر به حمل موتورسیکلت بی‌ام‌و F 850 GS است. بی‌ام‌و X7 پیکاپ به صورت یک تکه به تولید رسیده و برخلاف مرسدس بنز کلاس X از فریم‌های جداگانه تشکیل نشده است. در حال حاضر بی‌ام‌و فاقد یک خودروی پیکاپ در بازار است و به نظر می‌رسد تا چند سال آینده این موضوع تغییری نکند. بی‌ام‌و X7 پیکاپ تنها در یک نمونه و به عنوان خودرویی مفهومی به تولید می‌رسد.  15 تیر 1398
0 نظر
4.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری