تست همراه اول

سرویس خبر
9 تیر 1398 ساعت 13:08
0 نظر

رپورتاژ آگهی

محاسبه افت قیمت خودرو دست دوم با اپلیکیشن همراه مکانیک

نوسانات بازار خودرو کشور به حدی است که قیمت‌ها در عرض چند روز به شدت افزایش و یا کاهش می‌یابد. به عنوان مثال قیمت پژو 206 تیپ 5 که خوش‌فروش‌ترین خودرو موجود در بازار است با افت قیمت 17 میلیون تومانی از 122 میلیون تومان به 104میلیون تومان رسید و این نوسانات رو به بالا و پایین همچنان ادامه دارد.

اگرچه پیدا کردن قیمت خودرو صفر یا کارکرده سالم کار پیچیده ای نیست اما محاسبه قیمت خودرو بر اساس آسیب‌های خودرو حقیقتا کاری تخصصی و دشوار است. به عنوان مثال در صورت رنگ خوردگی تنها یک درب‌ پژو 206 سال 97، قیمت این خودرو نزدیک به 3 میلیون تومان کاهش می‌یابد و تعویض کاپوت پژو 206 حدود 7.5 الی 8.5 میلیون تومان از قیمت آن کم می‌کند.


 

این موضوع در زمان خرید خودرو بسیار با اهمیت خواهد بود، زیرا در صورت بی‌توجهی به هر تکه رنگ خوردگی و یا تعویض بدنه می‌بایست قیمت بالاتری برای خرید خودرو پرداخته شود که به ضرر خریدار خواهد بود. اما چطور می‌توان از میزان افت قیمت خودرو به صورت آنلاین و رایگان مطلع شد؟ آیا در حال حاضر نرم‌افزاری برای محاسبه آنلاین قیمت خودرو در کشور وجود دارد که مبلغ درست افت قیمت خودرو را به مالکان خودرو ارائه دهد؟ پاسخ تمامی سوالات فوق را در ادامه این مطلب با معرفی جدیدترین تکنولوژی محاسبه افت قیمت خودرو خواهید یافت.

افت قیمت پرفروش‌ترین خودروهای بازار

طبق آمار بازار خودرو، پژو 206 و سانتافه در بین پرفروش‌ترین خودروهای داخلی و خارجی قراردارند که در شرایط نوسان بازار خودرو، به ترتیب افت قیمت 17 میلیون تومانی و 50 میلیون تومانی را پشت سر گذاشته‌اند.

آمار کارشناسی تخصصی خودروها نشان می‌دهد 20 درصد خودروهای سانتافه‌ دست دوم، دارای حداقل یک تکه رنگ‌خوردگی و یا تعویض در گلگیرها هستند. رنگ‌خوردگی یک گلگیر سانتافه 2018، قیمت این خودرو را نزدیک به 15 الی 17 میلیون تومان کاهش می­دهد. این افت قیمت تنها مربوط به رنگ خوردگی سانتافه است؛ در صورت تعویض هرکدام از گلگیرهای سانتافه 2018  افت قیمت به مراتب بیشتر خواهد شد و به 25 الی 28 میلیون تومان خواهد رسید.

شکل زیر احتمال آسیب‌دیدگی در نقاط مختلف سانتافه دست دوم را نمایش می‌دهد.


 

نکته قابل توجه آن است که این آمار تنها مربوط به خسارت ناشی از بدنه خودروهای دست دوم است و با افزایش آمار خرابی های فنی، میزان افت قیمت خودروها بسیار بیشتر می‌شود.

اعداد و ارقام فوق لزوم توجه بیشتر در زمان خرید خرید خودرو را نشان می‌دهد، زیرا در صورت عدم شناسایی هرکدام از ایرادات فنی و یا بدنه خودروها، باید قیمت بسیار بالاتری را برای خرید خودروها خصوصا خودروهای خارجی پرداخت کرد. بنابراین پی بردن به ارزش واقعی خودروها با توجه به ایرادات و آسیب‌هایی که دارند مانع وارد شدن ضرر قابل توجه به خریداران خودرو می‌شود.

نرم‌افزار تعیین قیمت همراه مکانیک

یکی از بهترین سایت‌هایی که به شما امکان آگاهی از قیمت و نیز افت قیمت حاصل از هر قطعه رنگ خوردگی و تعویض قطعات خودرو را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک می‌دهد همراه مکانیک است. نرم افزار آنلاین تعیین قیمت خودرو همراه مکانیک این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با انتخاب مدل خودرو، سال ساخت، میزان کارکرد و نیز قطعات تعویضی و یا رنگ خوردگی، قیمت خودرو را به سرعت و سهولت محاسبه کنید. این شرکت به تازگی اپلیکیشنقیمت خودرو همراه مکانیک را نیز راه‌ اندازی کرده است که از طریق آن می توانید به صورت آنلاین به تعیین قیمت خودروهای صفر و کارکرده با در نظر گرفتن فاکتورهای موثر در قیمت خودرو بپردازید.

برای اطلاع از نوسانات قیمت خودرو و محاسبه قیمت خودرو دست دوم کافیست نسخه اندروید اپلیکیشن قیمت خودرو همراه مکانیک را از لینک hamrah-mechanic.com/hm.apk  دانلود و نصب کنید.


 

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

  1. مشاهده نوسانات قیمت خودروی مدنظر
  2. محاسبه قیمت دقیق خودرو بر مبنای فاکتورهای موثر در قیمت مانند رنگ خودرو، میزان کارکرد، آسیب‌های بدنه و ...
  3. امکان ثبت سفارش برای کارشناسی خودرو در محل
  4. امکان ثبت سفارش برای  فروش خودرو به بهترین قیمت و بدون پاسخگویی به حتی یک تماس
  5. امکان ثبت سفارش برای فروش فوری خودرو به بالاترین قیمت نسبت به دلالان و نمایشگاه های فروش خودرو
  6. برای محاسبه قیمت دقیق خودرو دست دوم با اپلیکیشن همراه مکانیک کلیک کنید:

 


   9 تیر 1398
0 نظر
4.50
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری