سرویس خبر
9 تیر 1398 ساعت 15:24
2 نظر

 

گوگل سایت رسمی سیستم عامل فوچسیا را برای توسعه‌دهندگان راه‌اندازی کرد

وبسایت رسمی سیستم عامل فوچسیا همراه با مستندات بسیاری درباره کار با این سیستم عامل توسط گوگل راه‌اندازی شد تا توسعه‌دهندگان بتوانند از آن استفاده کنند.

گوگل رسما وبسایت جدیدی برای سیستم عامل جدید خود یعنی فوچسیا راه‌اندازی کرده تا توسعه‌دهندگان بتوانند به این سیستم عامل دسترسی داشته باشند. فوچسیا سیستم عاملی است که ابتدا تصور می‌شد قرار است ترکیبی از اندروید و Chrome OS باشد. این نرم‌افزار هم قرار بود مشابه تصمیمی که مایکروسافت برای ویندوز در نظر داشت، سیستم عامل تمام اکوسیستم گوگل را متحد کند.

در حال حاضر گفته می‌شود که فوچسیا می‌خواهد جایگزین بخش‌هایی از اندروید شود که ما آن‌ها را نمی‌بینیم؛ مثلا فریم‌ورک‌های زیرلایه‌ای که به اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مورد استفاده ما نیرو می‌بخشند. اکنون با راه‌اندازی وبسایت رسمی فوچسیا، توسعه‌دهندگان می‌توانند اطلاعات لازم برای تولید نرم‌افزار در این پلتفرم را کسب کنند.

در این سایت مستندات بسیاری برای توسعه‌دهندگان قرار داده شده تا بستر فعالیت روی این سیستم عامل مهیا شود. البته گوگل هنوز رسما اعلام نکرده که چرا این سایت را راه‌اندازی کرده است اما می‌توان حدس زد که آن‌ها می‌خواهند با کمک توسعه‌دهندگان با سرعت بیشتری به طی مراحل نهایی تولید این سیستم عامل بپردازند. برای مراجعه به وبسایت رسمی فوچسیا روی این لینک کلیک کنید.  9 تیر 1398
2 نظر
1.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری