تست همراه اول

سرویس خبر
3 تیر 1398 ساعت 14:52
0 نظر

 

هوآوی از ابتدای 2019 تا 9 خرداد 100 میلیون دستگاه فروخته است

هوآوی در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای سال 2019 تا 30 ماه مه میلادی (9 خرداد) موفق شده تا 100 میلیون دستگاه بفروشد.

هوآوی هفته گذشته اعلام کرد که توانسته تا تاریخ ۳۰  مه (۹ خرداد) ۱۰۰ میلیون دستگاه بفروشد. این در حالی است که آن‌ها در سال گذشته ۴۹ روز پس از این تاریخ یعنی در روز ۱۸ ژوئیه موفق به ثبت این رکورد شده بودند.

در سال‌های گذشته، این غول چینی دائما مدت زمان لازم برای رسیدن به حد فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه را کاهش داده است. شاید بهتر باشد بدانید که این شرکت در سال ۲۰۱۵، در انتهای سال یعنی در تاریخ ۲۲ دسامبر موفق شده بود به این رکورد برسد.

اگر بخواهیم این رکورد را با وضعیت شرکت شیائومی مقایسه کنیم، باید بگوییم که شیائومی در سال گذشته تا ماه اکتبر نتوانسته بود به مرز فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه دست یابد.

هوآوی در گزارش سه‌ماهه نخست خود که آن را در ماه آوریل منتشر کرد، اعلام کرده بود که توانسته درآمدش را ۳۹ درصد افزایش داده و با فروش ۵۸ میلیون دستگاه آن را به حدود ۳۰ میلیارد دلار برساند.

با این حال، موسس و مدیرعامل این شرکت، رن ژنگ‌فی، هفته گذشته اعلام کرد که به دنبال تحریم‌های آمریکا آن‌ها ۳۰ میلیارد دلار متضرر خواهند شد. ژنگ‌فی گفت: «در دو سال آینده، فکر می‌کنم ظرفیت و درآمد ما حدودا ۳۰ میلیارد دلار نسبت به پیش‌بینی‌ها کاهش پیدا کند. درآمد حاصل از فروش ما برای امسال و سال بعد حدود ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد بود.»

هوآوی در گزارش خود اظهار داشت که مجموع درآمد آن‌ها در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰۴ میلیارد دلار بود که ۵۰ میلیارد دلار آن از کسب و کار مصرفی این شرکت به دست آمده است. ژنگ‌فی همچنین تایید کرد که اگرچه فروش بین‌المللی تلفن‌های هوشمند این شرکت ۴۰ درصد کاهش داشته اما رشد آن‌ها در کشور چین به سرعت در حال افزایش است.  3 تیر 1398
562 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری