سرویس خبر
1 تیر 1398 ساعت 10:43
0 نظر

 

بی‌ام‌و X3 M تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی M می‌شود؟

در سال جاری میلا‌دی شاهد رونمایی از بی‌ام‌و X3 M بودیم. بی‌ام‌و اعتقاد دارد این خودرو تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی سری M می‌شود.

بی‌ام‌و X3 M و برادر دوقلو آن، X4 M جدیدترین خودروهای سری M این کمپانی آلمانی محسوب می‌شوند. بی‌ام‌و X3 M عملکرد بسیار خوبی دارد و لایق نشان M است. بی‌ام‌و برای توسعه یک خودروی شاسی بلند قدرتمند، تلاش زیادی کرده است و حال اعتقاد دارد که این کراس‌اوور جدید تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی سری M می‌شود. بی‌ام‌و M2 Competition در حال حاضر پرفروش‌ترین خودروی سری M بی‌ام‌و در بازارهای جهانی است. پس از این خودروی جذاب، شاهد حضور بی‌ام‌و M3 و M5 در این لیست هستیم که هرکدام در منطقه خاصی پرفروش هستند. بی‌ام‌و ادعا کرده که بی‌ام‌و X3 M این آمار را تغییر داده و چند سال دیگر در صدر جدول پرفروش‌ترین خودروی سری M قرار می‌گیرد.

به تازگی ‌وب‌سایت استرالیایی Motoring با سخنگوی بی‌ام‌و در این کشور مصاحبه کرده است. آقای آدام دیویس برنامه جاه‌طلبانه بی‌ام‌و را تایید کرده است. آقای دیویس در این زمینه گفت:

ما انتظار داریم خودروی X3 M تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی سری M بی‌ام‌و شود. در حال حاضر این خودرو پرفروش‌ترین خودروی سری M در استرالیا بوده و انتظار می‌رود این موضوع در سایر کشورها نیز تکرار شود.

مدیر بخش M بی‌ام‌و نیز در گذشته به این موضوع اشاره کرده بود که خودروی X3 M با عملکرد بالای خود تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی سری M این برند آلمانی می‌شود. بی‌ام‌و X3 M به موتوری با امکان تولید 503 اسب بخار قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور مجهز شده که قدرتمندترین نمونه تولیدی این کراس‌اوور تا به امروز محسوب می‌شود. این قدرت تولیدی توسط یک گیربکس 8 سرعته خودکار به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

بی‌ام‌و برای این خودرو شیفتر پشت فرمان در نظر گرفته که علاوه بر القای حس یک خودروی اسپرت به راننده، امکان کنترل بهتر خودرو را نیز برای وی به همراه دارد. سرعت این خودروی آلمانی در مدت زمان 4.0 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن به صورت الکترونیکی روی 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است. این قدرت بالا و عملکرد بی‌نظیر به اعتقاد بی‌ام‌و باعث می‌شود کراس‌اوور X3 M تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی سری M بازار شود.  1 تیر 1398
0 نظر
4.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری