جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
30 خرداد 1398 ساعت 11:26
0 نظر

 

آپدیت جدید Pocophone F1 همزمان با پچ امنیتی تازه اندروید منتشر می‌شود

همزمان با انتشار پچ امنیتی ماه مه اندروید قرار است آپدیت جدیدی برای تلفن هوشمند Pocophone F1 منتشر شود که قابلیت شخصی‌سازی ساعت لاک اسکرین این رابط کاربری را فراهم می‌کند.

تلفن هوشمند Pocophone F1 در ابتدای ماه آوریل آپدیت MIUI 10.3.4.0 را دریافت کرد تا به پشتیبانی از Widevine L1 و Game Turbo مجهز شود. حالا با گذشت دو ماه قرار است آپدیت MIUI 10.3.5.0 در دسترس کاربران قرار بگیرد که سطح وصله امنیتی اندروید را به ماه مه ۲۰۱۹ ارتقا می‌دهد.

حجم این آپدیت حدود ۳۹۰ مگابایت است و به کاربر اجازه می‌دهد تا بر روی لاک اسکرین خود ساعت شخصی‌سازی‌شده داشته باشد. برای طراحی این ساعت باید به مسیر Settings > Lock screen & password > Advanced settings بروید. البته گفتنی است که این ساعت با تم‌های شخص ثالث کار نمی‌کند.

علاوه بر این‌ها، MIUI 10.3.5.0 سیستم ارتباط به شبکه‌های وای فای را بهبود بخشیده و مشکل ناپدید شدن اپلیکیشن‌های دوگانه را پس از ریبوت اصلاح می‌کند.

این نسخه همچنان مبتنی اندروید پای است، اما مدیر بخش جهانی پوکوفون، الوین تسه، تایید کرده که این پرچمدارِ مربوط به سال ۲۰۱۸ نهایتا اندروید Q را دریافت خواهد کرد. با این حال هنوز تاریخی برای انتشار آپدیت مذکور اعلام نشده است.  30 خرداد 1398
0 نظر
4.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری