تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1398 ساعت 15:00
0 نظر

 

نیویورک قصد دارد اسکوترها و دوچرخه‌های برقی را قانونی کند

شهر منهتن علاوه بر قانونی کردن اسکوتر و دوچرخه برنامه‌ای برای وسایل کودکان از قبیل روروک ندارد

قانون گذاران نیویورک به دنبال قانونی کردن خدمات اسکوتر و دوچرخه سواری برقی در سراسر ایالت هستند. رای گیری در مورد این لایحه در مجلس سنای ایالتی احتمالا روز چهارشنبه درست قبل از پایان جلسه قانونی برگزار خواهد شد. از آنجا که به نظر می‌رسد فرماندار آندرو کومو از قانونی سازی اسکوتر و دوچرخه‌های الکتریکی حمایت کند، این لایحه احتمالا به تصویب رسیده و به اجرا در خواهد آمد. البته در حال حاضر شهرداری‌ها هنوز مجبور هستند شرکت‌های ارائه دهنده اسکوتر و دوچرخه‌های برقی را با قوانین خود ارزیابی کرده و تصمیم بگیرند که خدمات آنها چگونه به دست مشتریان برسد. به عنوان مثال، تحت لایحه دولتی فدرال، سواری کنندگان نیازی به استفاده از کلاه ایمنی ندارند، اما معمولا در شهرها می‌بایست از آن استفاده کنند.


 

اگر این روند تصویب این لایحه به همان اندازه که انتظار می‌رود، پیشرفت کند، اسکوترها و دوچرخه‌های الکترونیکی به احتمال زیاد به شهر نیویورک می‌آیند. پس از قانونی شدن این وسایل، یک بازار بالقوه گسترده نیز برای شرکت‌های خدمات دهنده آنها به وجود می‌آید. با این حال انتظار نداشته باشید که این وسایل دوست داشتنی را به زودی در منهتن ببینید. در صورت تصویب لایحه نیز، ایالت نیویورک، برنامه به خصوصی روروک کودکان را نخواهد داشت. این بدان معنی است که نباید شاهد تردد بسیاری از دوچرخه‌ها و یا پرش اسکوترها در پیاده‌روهای نیویورک باشیم. این لایحه همچنین به صراحت از ممنوعیت استفاده از دوچرخه‌های الکتریکی و اسکوترهای برقی در پیاده راه سبز منطقه رودخانه هادسون سخن می‌گوید.

ممکن است مقامات محلی زمان کمی برای تعیین قوانین و مقررات اسکوتر و دوچرخه سواری در نیویورک بگذارند و این در حالی است که در حال حاضر در بروکلین به طور غیر قانونی از آن استفاده می‌شود. به عنوان مثال مسئولین شهرداری نیویورک می‌گویند انتظار نمی‌رود شهروندان نیویورکی اسکوترهای خود تا بهار آینده به خیابان‌های شهر نیویورک بیاورند.  29 خرداد 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری