سرویس خبر
25 خرداد 1398 ساعت 15:02
1 نظر

 

رندر نسل آینده بی‌ا‌م‌و سری 2 به اینترنت راه پیدا کرد

بی‌ام‌و در گذشته نه چندان دور از نسل جدید خودروهای سری 1 رونمایی کرد. انتظار می‌رود در آینده نسل جدید بی‌ام‌و سری 2 در معرض دید عموم قرار بگیرد.

فاصله زیادی میان خواسته و نیاز شما وجود دارد. وقتی یک چیزی را می‌خواهید، دلیلی وجود ندارد که حتما به آن نیاز داشته باشید. این موضوع یک چالش برای بسیاری از افراد محسوب می‌شود؛ با این حال نسل آینده بی‌ام‌و سری 2 یک نیاز است! بی‌ام‌و نام مستعار Drift Machine را برای این خودرو در نظر گرفته است. این خودرو احتمالا به صورت محور عقب روانه بازار می‌شود.

در حالی که چند ماه دیگر نسل آینده بی‌ام‌و سری 2 کوپه از راه می‌رسد، بی‌ام‌و خود را برای رونمایی از مدل گرن کوپه آن آماده می‌کند. به تازگی رندر نسل آینده بی‌ام‌و سری 2 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که طراحی نسل آینده بی‌ام‌و M2 Coupe را به نمایش می‌گذارد.

بر اساس این رندر، نسل آینده این محصول با طراحی انقلابی همراه نخواهد بود. به‌جای طراحی انقلابی، به نظر می‌رسد این شرکت آلمانی قصد اصلاح طراحی کنونی خود را داشته باشد. این رندر از طراحی باریک‌تر چراغ‌های جلو، جلو پنجره بزرگتر و ارتفاع کمتر سپر جلو خبر می‌دهد. در حالی که در این رندر طراحی بخش پشتی نسل آینده بی‌ام‌و سری 2 به نمایش گذاشته نشده، انتظار می‌رود با بهبود در این بخش روبه‌رو باشیم.

بی‌ام‌و قصد دارد نسل آینده این خودرو را به صورت محور جلو روانه بازار کند. تمام خودروهای بی‌ام‌و سری 2 بر اساس پلتفرم محور جلو توسعه پیدا می‌کنند که البته این موضوع در رابطه با مدل کوپه این خودروی آلمانی صادق نیست. مدیر بخش توسعه بی‌ام‌و، Klaus Fröhlich اعلام کرده که به سختی روی این موضوع کار می‌کند که نسل آینده بی‌ام‌و سری 2 دارای قدرت کافی برای راننده باشد. باید برای بررسی ادعای Klaus Fröhlich، تا زمان معرفی این خودروی دوست داشتنی صبر کنیم.  25 خرداد 1398
1 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری