تست همراه اول

سرویس خبر
23 خرداد 1398 ساعت 11:33
1 نظر

 

خدمات هوآوی همچنان در کشور عربستان پابرجاست

علیرغم تحریم های مختلفی که از طرف آمریکا بر علیه کمپانی هوآوی اعمال شد، این برند چینی خدمات خود را همچنان در کشور عربستان ارائه می دهد.

همان طور که می دانید، چندی است که تحریم های کشور آمریکا بر علیه شرکت هوآوی اعمال شده و شرکت های مختلف دست از همکاری با این برند جینی برداشته اند. با این وجود، امروز خبری خوش برای مقامات هوآوی منتشر شد و دولت عربستان اعلام کرده که همکاری خود با این کمپانی را ادامه خواهد داد.

وزیر ارتباطات کشور عربستان در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرد که مشکلی در مورد ارتباط با این برند چینی وجود ندارد و کشور عربستان صعودی، به همکاری خود با آنها ادامه می دهد. او در ادامه چنین گفت:

زمانی که صحبت از گسترش دنیای دیجیتال می شود، کشور عربستان به عنوان یک جامعه باز و بدون تأثیر از کشورهای دیگر، همکاری خود با کمپانی های دیگر را ادامه می دهد و هیچ اهمیتی ندارد که شرکای تجاری ما از شرق، مرکز یا غرب دنیا باشند. تا زمانی که آنها بر اساس قوانینی که مد ناظر ما است پیش بروند، هیچ خللی در این زمینه وجود نداشته و باعث خوشحالی ماست تا همکاری خود با آنها را ادامه دهیم.

او همچنین اظهار داشت که عربستان قصد دارد تا تکنولوژی های مرتبط با نسل پنجم شبکه مخابراتی (5G) را در کشور خود گسترش داده و بر اساس توافق نامه ای که با کشور ژاپن به تازگی به امضا رسیده، مسلما شاهد پیشرفت زیادی در این زمینه خواهیم بود.

مدیر بخش بازاریابی هوآوی در خلال کنفرانس جهانی CES به این موضوع اشاره کرد که این برند جینی، روزانه بین 500 تا 600 هزار تلفن هوشمند را به فروش می رساند و آنها قصد داشتند که تا پایان سال 2019، به جایگاه نخست پر فروش ترین برند در عرصه گوشی های هوشمند دست پیدا کند، اما تحریم هایی که دونالد ترامپ و کشور آمریکا بر علیه هوآوی صادر کرد، باعث شد تا هدف گذاری آنها با مشکل مواجه شده و به زمانی دیگر موکل شود.


   23 خرداد 1398
1497 بازدید
1 نظر
3.83
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری