تست همراه اول

سرویس خبر
22 خرداد 1398 ساعت 13:07
3 نظر

 

سخنان جنجالی مقامات هوآوی پیرامون این برند چینی

بر اساس اهداف گذشته، هوآوی در نظر داشت تا پایان سال 2019، جایگاه نخست را در عرصه فروش گوشی های هوشمند تصاحب کند.

پرچمدار جدید هوآوی با نام P30 توانست به رکورد فروش خوبی دست پیدا کند، اما زمان زیادی برای دستیابی به جایگاه نخست در عرصه فروش گوشی های هوشمند باقی مانده است.

در سه ماهه دوم سال 2018، کمپانی هوآوی موفق شد تا با کنار زدن اپل، جایگاه دوم در زمینه فروش گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد. پس از چنین رویدادی، ریچارد یو مدیر عامل هوآوی در سخنان خود به این موضوع اشاره کرد که آنها قصد دارند تا پایان سال 2019، با افزایش فروش محصولات خود، سامسونگ را نیز کنار زده و به رده اول صعود کنند.

آقای Shao Yang مدیر ارشد بخش بازاريابی هوآوی در مصاحبه ای با رویترز، گفت:

ما تا پایان سال 2019، امکان تبدیل شدن به پر فروش ترین برند را داشتیم، اما حالا حس می کنیم که زمان بیشتری برای دستیبای به چنین جایگاهی نیاز هست.

بد نیست بدانید که در حال حاضر، هوآوی روزانه بین 500 تا 600 هزار گوشی هوشمند را به فروش می رساند. بر اساس همکاری نزدیک هوآوی با دولت چین، نگرانی هایی برای دولت آمریکا به وجود آمد و به همین دلیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی امضای نامه ای، کمپانی هوآوی را رسما تحریم کرد و به این ترتیب، اجازه فروش محصولات این شرکت در کشور آمریکا ممنوع اعلام شد و از طرف دیگر، امکان ارائه خدمات توسط شرکت هایی مانند گوگل، کوالکام، اینتل و ... به هوآوی دیگر میسر نیست و مراودات تجاری این دو شکر به صورت رسمی قطع شد.


   22 خرداد 1398
3010 بازدید
3 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری