سرویس خبر
16 خرداد 1398 ساعت 12:06
1 نظر

 

گالری تصاویر بخش‌های مختلف iOS 13 در حالت Dark Mode

اگر می‌خواهید ببینید که بخش‌های مختلف iOS 13 در حالت Dark Mode چه شکل و ظاهری دارد، ما تصاویر قسمت‌های مختلف سیستم را در این مطلب برای شما گردآوری کرده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

اخبار و شایعات مربوط به اضافه شدن قابلیت Dark Mode در iOS 13 از مدت‌ها پیش اعلام شده بود و بسیاری از کاربران انتظار آن را می‌کشیدند تا این که بالاخره اپل در WWDC 2019 رسما از این ویژگی رونمایی کرد. مسئولان این شرکت در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود بخشی از قابلیت‌های این ویژگی را به نمایش گذاشتند، اما مطمئنا نمایش تمام بخش‌های iOS 13 در آن مدت محدود ممکن نبود. اکنون تصاویر بیشتری از نسخه جدید iOS منتشر شده که در آن می‌توانید بخش‌های مختلف سیستم را با تم تیره ببینید.

دسترسی به دارک مود در iOS 13 به چند روش ممکن است. می‌توانید به Settings بروید و از بخش Display and Brightness سوئیچ مربوطه را پیدا کنید. یا کنترل سنتر را باز نمایید و با لمس طولانی روی اسلایدر روشنایی، گزینه مربوطه را از پایین-چپ صفحه انتخاب کنید.

علاوه بر این‌ها، اگر مایل باشید می‌توانید دارک مود را روی حالت خودکار تنظیم کنید تا از غروب تا طلوع خورشید یا در ساعات مشخصی از شبانه‌روز این حالت فعال شود.

در قسمت انتخاب والپیپر هم گزینه جدیدی برای دارک مود اضافه شده که به شما اجازه می‌دهد شدت روشنایی والپیپر خود را در هنگام فعال بودن قابلیت مذکور به صورت خودکار کم کنید. این ویژگی باعث می‌شود والپیپر شما هماهنگی بیشتر با تم تیره دستگاه داشته باشد.

اکنون اگر می‌خواهید ببینید دارک مود در iOS 13 چه ظاهری دارد، با ادامه مطلب همراه باشید. اکثر اپلیکیشن‌های پیش‌فرض iOS یکپارچگی خوبی با این ویژگی پیدا کرده‌اند، اما برخی از این اپ‌ها، از جمله Weather، بدون تغییر باقی مانده‌اند. البته احتمالا با ادامه روند انتشار آپدیت‌های بتای iOS 13 میزان سازگاری اپلیکیشن‌های موجود با دارک مود بیشتر می‌شود.

Phone

Calendar

Reminders

Books

Maps

App Store

Podcasts

Apple News

Messages

Music

Notes  16 خرداد 1398
1 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری