سرویس خبر
12 خرداد 1398 ساعت 11:33
1 نظر

 

عرضه مدل قرمز رنگ گلکسی اس 10 خیلی نزدیک است

مدل قرمز رنگ گلکسی اس 10 که قرار بود به زودی وارد بازار شود حالا زودتر از انتظارات و احتمالا در ماه ژوئن عرضه می‌شود. یک خرده‌فروشی اروپایی اطلاعات جدیدی در این زمینه منتشر کرده است.

گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس سامسونگ در سطح جهانی در پنج مدل با رنگ‌های سیاه، سفید، سبز، آبی و صورتی عرضه می‌شوند، اما همان طور که چند وقت پیش به شما خبر دادیم قرار است خیلی زود مدل جدیدی با رنگ قرمز کاردینالی از این دستگاه روانه بازار شود.

طبق اعلام خرده‌فروشی اروپایی MediaMarkt، مدل قرمز رنگ گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس از تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) در برخی فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد. بر این اساس قرار نیست هزینه اضافه‌ای بابت رنگ این مدل از کاربران دریافت شود، اما به نظر می‌رسد که مدل قرمز کاردینالی فقط با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به بازار بیاید. این دستگاه از نظر سایر مشخصات سخت‌افزاری با بقیه مدل‌ها تفاوتی نخواهد داشت.

سامسونگ معمولا چند ماه پس از عرضه پرچمداران خود برای آن‌ها مدل‌های جدیدی در نظر می‌گیرد تا بتواند توجه کاربران را مجددا به سمت محصولات خود جلب کند. با این حال، اگر شایعات موجود صحیح باشد، عرضه مدل قرمز رنگ گلکسی اس ۱۰ فقط محدود به برخی از کشورهای اروپای غربی و روسیه خواهد بود.  12 خرداد 1398
1 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری