سرویس خبر
11 خرداد 1398 ساعت 11:12
0 نظر

 

حالت محرمانه جیمیل 4 تیر عرضه عمومی می‌شود

گوگل طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حالت محرمانه سرویس جیمیل را در تاریخ 4 تیر ماه به صورت رسمی در دسترس تمام کاربران قرار خواهد داد.

گوگل اوایل سال جاری از قابلیت جدیدی برای سرویس جیمیل به نام حالت محرمانه رونمایی کرده بود. حالا امروز اعلام شده که بالاخره پس از ماه‌ها آزمایش، این قابلیت قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر) در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد.

این ویژگی به صورت پیش‌فرض بر روی جیمیل فعال خواهد شد، اما اگر بخواهید می‌توانید آن را از بخش تنظیمات غیرفعال کنید. حالت محرمانه جیمیل برای مواقعی مناسب است که می‌خواهید از طریق ایمیل پیامی بفرستید که حاوی اطلاعات حساس است.

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تاریخی برای انقضای ایمیل‌های خود مشخص کرده و حتی پیام‌های قبلی‌شان را از بین ببرند. علاوه بر این، وقتی حالت محرمانه فعال باشد، گیرنده نمی‌تواند پیام شما را برای فرد دیگری ارسال کند، یا از آن کپی بگیرد یا آن را دانلود نماید.

همان طور که اعلام شد این قابلیت در تاریخ ۴ تیر در دسترس همه کاربران قرار می‌گیرد، اما ممکن است سه روز طول بکشد تا نقاط مختلف دنیا امکان دانلود آن را داشته باشند.  11 خرداد 1398
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری