سرویس خبر
1 خرداد 1398 ساعت 13:19
0 نظر

 

احتمال رونمایی از بی‌ام‌و X8 با طراحی متفاوت

بر اساس اطلاعات جدید، خودروی بی‌ام‌و X8 در حال توسعه است. این خودروی لوکس، گران‌تر از X7 خواهد بود.

از اوایل سال 2017 شاهد انتشار شایعات در رابطه با بی‌ام‌و X8 هستیم. در همان سال گزارشی از سوی یک رسانه اسپانیایی منتشر شد که خبر از برنامه‌ریزی بی‌ام‌و برای تولید این خودرو و پیوستن آن به خانواده X این برند آلمانی در آینده نزدیک می‌داد. این شایعات در سال گذشته میلادی ادامه پیدا کردند. بیشتر رسانه‌های مطرح در سراسر جهان به این موضوع اشاره می‌کنند که بی‌ام‌و در رابطه با تولید ایکس 8 جدی است. در ماه‌های گذشته شایعات به تصمیم‌گیری در رابطه با تولید این خودرو در اوایل سال جاری میلادی اشاره داشتند که البته نمی‌توان آن‌ها را تایید کرد؛ با این حال انتظار می‌رود این خودرو در حال توسعه باشد.

خودروی بی‌ام‌و X8 با طراح متفاوتی در مقایسه با خودروهای X6 و X7 از راه می‌رسد. این خودرو زبان طراحی مخصوص به خود را خواهد داشت و احتمالا بی‌ام‌و برای آن جلوپنجره جدیدی را در نظر می‌گیرد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که بی‌ام‌و X8 یک خودروی فوق لوکس است و خریداران می‌توانند آپشن‌های زیادی را برای آن سفارش دهند. این خودروی شاسی بلند در مقایسه با X7 قیمت بالاتری داشته و احتمالا در زمان معرفی، تبدیل به گران‌ترین خودروی تولیدی این برند مطرح آلمانی می‌شود. بی‌ام‌و X8 دارای پلتفرم یکسان با بی‌ام‌و X7 خواهد بود، با این تفاوت که در بخش پشتی 2 صندلی جداگانه برای سرنشینان در نظر گرفته می‌شود. این ویژگی‌ را می‌توان برای ایکس 7 نیز سفارش داد. در رابطه با ردیف سوم این خودرو اطلاعاتی منتشر نشده است.

این محصول بسیار لوکس خواهد بود و همچنین سرنشینان به فضای بسیار زیادی دسترسی پیدا می‌کنند. انتظار می‌رود موتورهای در نظر گرفته شده برای این خودرو تفاوتی با موتورهای مورد استفاده در X7 نداشته باشد. بی‌ام‌و X8 به احتمال زیاد در بالاترین نمونه خود به یک موتور 12 سیلندر مجهز می‌شود. این موتور 6.6 لیتری که قادر به تولید 610 اسب بخار قدرت است، در بی‌ام‌و M760Li مورد استفاده قرار گرفته است.

بی‌ام‌و می‌تواند خودروی X8 را تبدیل به یک محصول فوق لوکس کند، مانند آنچه در رنجرور Autobiography مشاهده کرده‌ایم. این خودرو احتمالا دارای فاصله دو محور بیشتری در مقایسه با بی‌ام‌و ایکس 7 باشد. این شرکت آلمانی می‌تواند از برخی ویژ‌گی‌های رولز رویس کولینان نیز در این محصول خود استفاده کند. این موضوع می‌تواند بی‌ام‌و را از سایر رقیبان آلمانی خود جلوتر قرار دهد. در حالی که رونمایی از این خودرو در سال آینده میلادی مقداری دور از ذهن به نظر می‌رسد، انتظار می‌رود در اوایل سال 2020 شاهد انتشار اولین تصاویر جاسوسی از نمونه اولیه بی‌ام‌و X8 باشیم.  1 خرداد 1398
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری