تست همراه اول

سرویس خبر
25 اردیبهشت 1398 ساعت 12:09
0 نظر

 

هوش مصنوعی، قدرت رانندگان BMW را افزایش می دهد

اگر فکر می کنید که رانندگان BMW دیگر چیزی برای عرضه نخواهند داشت، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. با این مطلب همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت در حال طراحی یک دستیار هوشمند برای خودروهای BMW است که از یک پلتفرم متن باز در ساخت آن استفاده شده است. این دستیار هوشمند که با هوش مصنوعی به صورت کامل در تعامل است، باعث بالا رفتن قدرت کنترل رانندگان خودروهای این برند می شود.

به این ترتیب رانندگان قادر خواهند بود تا در هنگام رانندگی، از وضعیت ایمیل های خود با خبر شده و قرارهای کاری خود را به راحت ترین شکل ممکن در اپلیکیشن تقویم تنظیم نموده و آنها را سامان دهی کنند. همچنین می توانید با ارتباط با تیم پشتیبانی، یک زمان مناسب برای مراجعه به مراکز سرویس را انتخاب و آن را برای خود رزرو کنید. در روز موعود، دستیار هوشمند شما را از این موضوع مطلع کرده و می توانید در کمال آرامش به مرکز خدمات خودروی خود مراجعه نمایید.

قابلیت های مختلف و بیشتر در طول زمان و در قالب آپدیت های نرم افزاری در اختیار کاربران می گیرد و تیم مهندسان BMW، با تمام توان در حال کار روی این موارد هستند. در تیز رویدئویی زیر، می توانید برخی قابلیت های دستیار هوشمند BMW را مشاهده کنید:



  25 اردیبهشت 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری