تست همراه اول

سرویس خبر
25 اردیبهشت 1398 ساعت 10:57
2 نظر

 

خرید محصولات شیائومی مانند خرید نوشابه در کشور هند!

شیائومی قصد دارد تا با راه اندازی دستگاه های جدید، اشخاص واسطه را حذف کرده و فروش محصولات را به صورت مستقیم انجام دهد.

برند چینی شیائومی قصد دارد تا با قرار دادن کیوسک هایی به نام Mi Express، افراد واسطه را از بین برده و امکان خرید مستقیم محصولاتش را در اختیار کاربران و مردم کشور هند قرار دهد.

این کیوسک ها با قرارگیری در مترو، فرودگاه و مراکز خرید، مانند خرید نوشیدنی های مختلف، قابلیت خرید محصولات شیائومی به صورت مستقیم را برای مردم فراهم می کند.

مشتریان می توانند به وسیله کارت های اعتباری یا پول نقد، گوشی هوشمند مورد نظر خود را به آسان ترین شکل ممکن، خریداری کنند.

مسئولان شیائومی قصد دارند تا این کیوسک ها را ظرف ماه های جاری در محل های ذکر شده قرار داده و به مرور، آن را به شهرهای مختلف نیز وارد کنند.

کیوسک های Mi Express را می توان اقدامی دیگر از سوی شیائومی برای حذف افراد واسطه و فروش مستقیم محصولات به مشتریان به حساب آورد. انجام چنین کاری در حال حاضر از طریق وبسایت Mi.com و خرده فروشی های Mi Home نیز انجام می شود. به این ترتیب آنها قادر هستند تا محصولات خود را به پایین ترین قیمت ممکن در اختیار خریداران قرار دهند. کیوسک های Mi Express نیاز به شخص واسطه ای نداشته و افراد مختلف قادر خواهند بود تا آن را راه اندازی کرده و محصول مورد نظر خود را به آسانی خرید کنند.

مکان قرارگیری این کیوسک ها در آینده ای نزدیک از طریق وبسایت Mi.com در دسترس قرار می گیرد.  25 اردیبهشت 1398
2 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری