سرویس خبر
25 اردیبهشت 1398 ساعت 10:26
3 نظر

 

وان پلاس با ویدیویی 12 ساعته دوام دوربین پاپ‌آپ وان پلاس 7 پرو را نشان می‌دهد

وان پلاس 7 پرو دوربین سلفی پاپ‌آپ دارد که ممکن است خیلی‌ها را بابت دوام آن نگران کند. ولی این شرکت با انتشار ویدیویی 12 ساعته نشان داد که حتی اگر یک بلوک سیمانی را از این پاپ‌آپ آویزان کنید اتفاقی برای دستگاه نمی‌افتد.

وان پلاس ۷ پرو رسما معرفی شد و شاید بتوانیم دوربین سلفی پاپ‌آپ آن را جذاب‌ترین قابلیت این دستگاه در نظر بگیریم، چون باعث شده وان پلاس بتواند برای اولین بار پرچمداری با نمایشگر تمام صفحه بسازد. خوشبختانه این شرکت به حرف طرفدارانش گوش داده و ۷ پرو را با لنز تله‌فوتوی 3x و لنز عریض آپگرید کرده است.

اما سوالی که احتمالا ذهن بسیاری از علاقه‌مندان را درباره این دستگاه به خودش جلب کرده این است که مکانیزم پاپ‌آپ دوربین سلفی وان پلاس ۷ پرو چقدر دوام دارد. این شرکت برای پاسخ به این سوال دو ویدیو آماده کرده است. در یکی از آن‌ها نشان داده می‌شود که این مکانیزم می‌تواند ۳۰۰ هزار بار عمل کرده و دوربین را باز و بسته کند.

سوالی دیگری که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که اگر در هنگام سلفی گرفتن دستگاه از دست‌تان بیفتد چه می‌شود. پاسخ در سنسور شتاب‌سنج دستگاه نهفته است که در هنگام سقوط به سرعت می‌تواند خطر را شناسایی کرده و دوربین را در کسری از ثانیه ببندد.

تست دوم وان پلاس که ویدیوی آن را در ادامه مشاهده می‌کنید مربوط به میزان مقاومت پاپ‌آپ سلفی است. در این آزمایش نوار سلفی با یک بند به بلوکی سیمانی با وزن ۲۲ کیلوگرم بسته شده تا به شما ثابت کند که دوام آن خیلی بیشتر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

مدیر بخش تصویرسازی وان پلاس، سایمون لیو، می‌گوید حوزه عکاسی حوزه‌ای سلیقه‌ای است. بعضی‌ها رنگ‌های گرم و زنده را ترجیح می‌دهند، برخی دوست دارند تصاویر واقعی باشد. بعضی‌ها می‌خواهند عکاسی شبانه حس تاریکی را منتقل کند، اما عده‌ای باور دارند که تصاویر حتی در شب هم باید روشن باشد.  25 اردیبهشت 1398
3 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری