تست همراه اول

سرویس خبر
17 اردیبهشت 1398 ساعت 18:28
4 نظر

 

سامسونگ هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه گلکسی فولد ندارد

با وجود آن‌که حدود دو هفته پیش اعلام شده بود که سامسونگ به زودی تاریخ جدیدی برای عرضه گلکسی فولد مشخص می‌کند، اما به نظر می‌رسد که این شرکت هنوز هیچ ایده‌ای برای تاریخ عرضه تلفن هوشمند تاشوی خود ندارد.

به گزارش رویترز، سامسونگ امروز اعلام کرد که فعلا نمی‌تواند تاریخ دقیقی برای عرضه گلکسی فولد اعلام کند، به همین خاطر آن‌ها با خریداران آمریکایی این تلفن هوشمند تاشو تماس گرفته و بابت این تاخیر از آن‌ها عذرخواهی کرده‌اند.

این غول بزرگ کره‌ای روز دوشنبه با ارسال ایمیلی به مشتریانی که گلکسی فولد را پیش‌خرید کرده بودند اعلام کرد: «اگر پاسخی از طرف شما دریافت نکنیم و یا تا ۱۰ خرداد محصول‌تان را ارسال ننماییم، سفارش شما به طور خودکار لغو می‌شود.»

سامسونگ همچنین با ارسال بیانیه‌ای به رویترز اعلام کرد که قانون‌گذاران آمریکایی از آن‌ها خواسته‌اند تا به کاربران اطلاع دهند که اگر محصولشان تا ۱۰ خرداد ارسال نشود، سفارشات مربوطه لغو خواهد شد.

این شرکت در ابتدا می‌خواست در تاریخ ۶ اردیبهشت گلکسی فولد ۱۹۸۰ دلاری خود را به دست کاربران برساند، اما با توجه به مشکلاتی که در خصوص نمونه‌های ارسالی برای رسانه‌ها پیش آمد، این عرضه به تعویق افتاد.

سامسونگ پس از جمع‌آوری گلکسی فولدهای خراب در تاریخ ۲ اردیبهشت به کاربران اعلام کرد که پس از رفع مشکل دستگاه تاریخ جدید عرضه این محصول در هفته‌های آتی اعلام می‌شود. آن طور که در بررسی‌های وبسایت iFixit مشخص شده بود، ظاهرا مشکل این تلفن هوشمند گران‌قیمت وجود شکافی در کنار لولای دستگاه بود که باعث ورود گردوغبار به داخل گوشی و از کار افتادن نمایشگر آن می‌شد.

این اتفاق جدیدترین نمونه از مشکلات متعددی است که در خصوص محصولات سامسونگ رخ می‌دهد. گلکسی فولد قرار بود جدیدترین نوآوری این شرکت در زمینه محصولات موبایلی باشد. با این حال خبر خوب این است که حداقل نمونه‌های فعلی گلکسی فولد که مستعد خرابی است به دست مشتریان نمی‌رسد و از این طریق مشکل بزرگ‌تری برای این شرکت ایجاد نمی‌شود.

سامسونگ پیش از این گفته بود که می‌خواهد در سال نخست تولید گلکسی فولد یک میلیون واحد از این دستگاه بسازد. این در حالی است که این شرکت سالانه به طور متوسط ۳۰۰ میلیون تلفن هوشمند تولید می‌کند. البته نباید فراموش کنیم که استقبال ابتدایی کاربران از این محصول آن قدر خوب بود که باعث شد سایت پیش‌فروش سامسونگ به دلیل تقاضای بالا بسته شود.  17 اردیبهشت 1398
4 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری