تست همراه اول

سرویس خبر
15 اردیبهشت 1398 ساعت 09:42
0 نظر

 

تیزر بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه منتشر شد

بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه یکی از موردانتظارترین خودروهای سال جاری میلادی بوده که ماه آینده به صورت رسمی از سوی سازنده آلمانی خود معرفی می‌شود.

بی‌ام‌و به ایجاد تنوع در میان محصولات خود علاقه دارد. این شرکت آلمانی خودروهای سدان، کوپه، کانورتیبل و شاسی بلند را در بازارهای جهانی به فروش می‌رساند. یکی از محصولاتی که این برند قصد دارد در آینده وارد بازار کند، طراحی متفاوتی دارد. این خودرو گرن کوپه بوده که یک خودروی کوپه 4 درب محسوب می‌شود. مرسدس بنز را باید مطرح‌ترین برند و خودروهای کلاس CLS را محبوب‌ترین محصول در این سگمنت دانست. بی‌ام‌و قصد دارد با معرفی نمونه گرن کوپه خودروهای سری 8، سهمی از این بازار داشته باشد.

به تازگی تیزر بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه از سوی سازنده آلمانی آن به اینترنت راه پیدا کرده است. این خودرو در حقیقت نمونه کوپه بی‌ام‌و سری 8 محسوب می‌شود که از دو درب اضافه بهره می‌برد. در گذشته شاهد این سبک طراحی در خودروهای سری 6 کوپه و گرن کوپه بودیم. در حالی که بی‌ام‌و سری 4 گرن‌ کوپه بیشتر یک خودروی هاچ‌بک محسوب می‌شود، بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مشابه با بی‌ام‌و سری 6 گرن کوپه دارای ابعاد بزرگی است. این خودرو فضای بار مناسبی را در اختیار راننده قرار می‌دهد و بیشتر یک خودروی سدان محسوب می‌شود.

در گذشته شاهد رونمایی از خودروی مفهومی M8 گرن‌ کوپه بودیم که انتظار می‌رود خودروی جدید این شرکت آلمانی با الهام از آن توسعه پیدا کند. این خودرو علاوه بر نمایش نحوه طراحی مدل گرن کوپه، به خودروی بی‌ام‌و M8 نیز اشاره می‌کند. در نمایشگاه بین‌المللی لس آنجلس موفق به صحبت با یکی از مقامات بی‌ام‌و شدیم. این مسئول علاوه بر اعلام عرضه بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه در آینده، خبر از تولید مدل M8 برای نمونه‌های مختلف این خودروی جذاب شامل کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه داد.

بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه به موتور یکسان با نمونه کوپه و کانورتیبل خود مجهز می‌شود. در همین راستا شاهد استفاده از یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر در این خودرو خواهیم بود. این موتور همراه با توربوشارژر دوقلو قدرتی برابر با 523 اسب بخار و گشتاوری برابر با 750 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. مدل M8 این خودرو به موتور قدرتمندی با امکان تولید بیش از 600 اسب بخار قدرت مجهز می‌شود. انتظار می‌رود بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه دارای قیمت پایه مشابه با سایر مدل‌های این خودرو، 111,900 دلار باشد که البته باید به آن هزینه حمل به مقصد را نیز اضافه کرد.  15 اردیبهشت 1398
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری