تست همراه اول

سرویس خبر
3 اردیبهشت 1398 ساعت 10:30
0 نظر

 

رندرهای بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 به اینترنت راه پیدا کرد

در سال جاری میلادی از بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 رونمایی می‌شود. به تازگی رندرهای این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

در اوایل ماه جاری میلادی شاهد انتشار تصاویری از نمونه آزمایشی بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 در پیست نوربرگ رینگ بودیم. خودروی موجود در این تصاویر، شباهت زیادی به نمونه نهایی و تولیدی آن داشت. به تازگی رندرهای بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که طراحی این خودرو را به نمایش می‌گذارد.

این رندرها بر اساس نمونه اولیه این خودرو طراحی شده‌اند. با توجه به این موضوع که نسل جدید بی‌‌ام‌و X5 در گذشته معرفی شده بود، می‌توان به نحوه طراحی نمونه M آن پی برد. این خودرو از طراحی تهاجمی بهره می‌برد. بیشترین تغییر صورت گرفته در بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 مربوط به سپر جلوی آن است. سپر جلوی این خودرو به ورودی‌های هوای بزرگی مجهز شده‌ است. در بخش پشتی این خودرو شاهد حضور دیفیوزر هستیم که برای آن چهار خروجی اگزوز در نظر گرفته شده است.

بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 به موتور بهبودیافته 8 سیلندر این شرکت آلمانی مجهز می‌شود. این موتور حجمی برابر با 4.4 لیتر داشته و از توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد. انتظار می‌رود این موتور قدرتی در محدود 600 اسب بخار و گشتاوری نزدیک به 750 نیوتون متر تولید کند. قدرت تولیدی موتور به صورت استاندارد توسط یک گیربکس 8 سرعته خودکار به سیستم چهار چرخ محرک xDrive این خودروی شاسی بلند منتقل می‌شود.

در صورتی که خریدار به قدرت بالاتری نیاز داشته باشد، می‌تواند بی‌ام‌و X5 M مدل 2020 را مجهز به پکیج Competition سفارش دهد. در این مدل شاهد افزایش قدرت تولیدی موتور به 617 اسب بخار خواهیم بود، البته به احتمال زیاد گشتاور تولیدی موتور تغییری را تجربه نمی‌کند. از دیگر تغییرات این پکیج می‌توان به سیستم تعلیق سفت‌تر، ارتفاع پایین‌تر و دمپرهای بهبودیافته اشاره کرد.

  3 اردیبهشت 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری