تست همراه اول

سرویس خبر
31 فروردین 1398 ساعت 17:34
8 نظر

 

انتشار فهرستی از 49 دستگاه هوآوی که EMUI 9.1 را دریافت می‌کنند

هوآوی مدتی قبل آپدیت EMUI 9.1 را برای سری میت 20 منتشر کرده بود، حالا فهرستی از 49 دستگاه منتشر شده که به زودی قرار است آپدیت جدید سیستم عامل این شرکت را دریافت کنند.

هوآوی چند وقت پیش EMUI 9.1 را منتشر و اعلام کرد که این نسخه ویژگی‌های جدیدی برای سری میت ۲۰ خواهد داشت. حالا این غول بزرگ چینی فهرستی از ۴۹ موبایل این شرکت را منتشر کرده که به زودی قرار است آپدیت EMUI 9.1 را دریافت کنند.

مدل‌هایی که در این فهرست به چشم می‌خورند بر اساس برنامه‌ای که هوآوی به منظور انتشار این نسخه برای آن‌ها در نظر دارد دسته‌بندی شده است. میت ۲۰، میت ۲۰ پرو، میت ۲۰ ایکس و میت ۲۰ پورشه دیزاین از جمله دستگاه‌هایی هستند که از نسخه بتای عمومی پشتیبانی می‌کنند. اگر یادتان باشد، هوآوی قبلا این آپدیت را برای سری میت ۲۰ منتشر کرده بود.

دسته دوم شامل مدل‌هایی است که وارد فاز آزمایشی داخلی (Closed Beta) شرکت می‌شوند. سری میت ۱۰، سری میت ۹، سری P20 و سری P10 از جمله این دستگاه‌ها هستند. دیگر مدل‌های این دسته شامل نووا ۴، نووا ۳، نووا ۳ آی، آنر ۸ اِی، آنر ۸ ایکس، نووا ۲ اس، آنر ۷، آنر ۱۰، آنر وی ۱۰ و چند دستگاه دیگر است.

در نهایت فهرست دستگاه‌هایی دیده می‌شود که هوآوی به زودی این آپدیت را برای آن‌ها منتشر خواهد کرد. این فهرست گوشی‌های نووا ۴ ای، نووا ۳ ای، اینجوی ۸ پلاس، اینجوی مکس، اینجوی ۹ اس، اینجوی ۷ اس، اینجوی ۹ ای، آنر ۹ لایت، آنر ۸ ایکس مکس، آنر ۲۰ آی، آنر ۹ آی و آنر پلی را در بر می‌گیرد. در این فهرست نام تبلت‌هایی مثل مدیاپد ام ۵ لایت (۱۰.۱ اینچی)، مدیاپد ام ۵ لایت (۸ اینچی)، مدیاپد ام ۵ (۱۰.۳ اینچی)، آنر تب ۵ و چند تبلت دیگر نیز به چشم می‌خورد.

این شرکت هنوز اعلام نکرده که نسخه نهایی این سیستم عامل چه زمانی عرضه خواهد شد، اما نسخه بتای سری میت ۲۰ در تاریخ ۱۸ آوریل در دسترس کاربران قرار گرفت. در نتیجه انتظار داریم که سایر مدل‌ها هم به زودی این آپدیت را دریافت کنند.  31 فروردین 1398
8 نظر
4.60
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری