تست همراه اول

سرویس خبر
31 فروردین 1398 ساعت 09:22
1 نظر

 

هیوندای Venue از راه رسید؛ یک کراس‌اوور کوچک و ارزان

هیوندای Venue به صورت رسمی معرفی شد. این خودروی کره‌ای ابعاد کوچکی داشته و با قیمتی کمتر از 20 هزار دلار به فروش می‌رسد.

هیوندای از یک کراس‌اوور کوچک جدید رونمایی کرد تا بتواند فروش خود را در بازارهای جهانی افزایش دهد. هیوندای Venue کراس‌اوور جدید این کمپانی کره‌ای بوده که در نمایشگاه بین‌المللی خودروی نیویورک 2019 در معرض دید عموم قرار گرفته است. این خودرو در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی در ایالات متحده آمریکا برای فروش عرضه می‌شود. در حالی که قیمت دقیق این خودرو اعلام نشده، با قیمتی کمتر از 20 هزار دلار به فروش می‌رسد.

این خودرو ابعاد کوچکتری در مقایسه با هیوندای کونا دارد. هیوندای Venue نزدیک به 13 سانتی‌متر طول کمتر و 3.05 سانتی‌متر عرض کمتری نسبت به هیوندای کونا دارد. فاصله دو محور چرخ‌های این کراس‌‌اوور در مقایسه کونا، 8.13 سانتی‌متر کمتر است؛ با این حال ارتفاع آن افزایشی 1.52 سانتی‌متری را تجربه کرده است. در حالت کلی، فضای داخلی هیوندای Venue نسبت به کونا، 76.5 لیتر کمتر است.

قدرت هیوندای Venue توسط یک موتور 1.6 لیتری تامین می‌شود. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی و یا خودکار CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. در رابطه با مشخصات موتور اطلاعات کاملی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته؛ با این حال مصرف سوخت ترکیبی آن برابر با 7 لیتر در هر 100 کیلومتر رانندگی است.

در حالی که هیوندای Venue در مقایسه با کونا کوچکتر است، از طراحی تهاجمی‌‎تری بهره می‌برد. خریداران می‌توانند این خودرو را در رنگ‌های Ceramic White، Black Noir ، Steller Silver، Galactic Gray، Scarlet Red، Intense Blue، Green Apple و Denim سفارش دهند. این خودرو در نسخه دو رنگ نیز به فروش می‌رسد که برای تصاحب آن باید هزینه جداگانه‌‌ای را به شرکت هیوندای پرداخت کرد.

در کابین این خودرو شاهد استفاده از یک نمایشگر 8 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات هستیم. کیلومترشمار هیوندای Venue از یک صفحه نمایش 3.5 اینچی برای نمایش اطلاعات بهره می‌برد. در صورتی که خریداران رنگ Denim را برای این خودرو سفارش دهند، کابین آن ترکیبی از پارچه و چرم خواهد بود. رانندگان در این خودروی کره‌ای به سیستم‌های امنیتی مانند سیستم کمکی تصادف از جلو، سیستم نگهدای خودرو در میان خطوط، سیستم شناسایی نقاط کور و تصادف از پشت دسترسی پیدا می‌کنند.

  31 فروردین 1398
1 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری