تست همراه اول

سرویس خبر
30 فروردین 1398 ساعت 08:38
31 نظر

 

سامسونگ به مشکلات مربوط به نمایشگر گلکسی فولد پاسخ داد

سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای به مشکلات مربوط به نمایشگری گلکسی فولد که در چند روز گذشته در سطح اینترنت پخش شده بود پاسخ داد و اعلام کرد که علت وقوع این مشکل را بررسی خواهد کرد.

دوشنبه این هفته اولین سری از تلفن هوشمند گلکسی فولد به دست برخی کاربران رسید اما با گذشت چند روز چند نفر از کاربران از خراب شدن نمایشگر این دستگاه خبر دادند. در این جا منظور از خراب شدن این است که نمایشگر از کار افتاده و محتواها دیگر روی آن نشان داده نمی‌شود.

یکی از کاربران که نمایشگر گلکسی فولد او خراب شده می‌گوید کاور محافظ صفحه را برداشته بود چون فکر می‌کرد که این کاور قابل جدا شدن است و برداشتن آن اشکالی در روند اجرایی دستگاه ایجاد نمی‌کند.

حالا سامسونگ با فاصله کوتاهی از وقوع این مشکل در بیانیه‌ای به صورت رسمی پاسخ زیر را ارائه کرده است:

شمار معدودی از نمونه‌های اولیه گلکسی فولد برای بررسی در اختیار بعضی رسانه‌ها قرار داده شد. حالا گزارشاتی دریافت کرده‌ایم که از خرابی نمونه‌های ارسالی خبر می‌دهند. ما به زودی این محصولات را به طور دقیق بررسی می‌کنیم تا ببینیم علت این ایراد چه بوده است.

سوای از این، چند نفر اعلام کرده‌اند که نمایشگر پس از جداسازی لایه بالایی صفحه خراب شده است. نمایشگر اصلی گلکسی فولد لایه محافظی دارد که بخشی از نمایشگر بوده و برای محافظت در برابر خط و خش‌های ناخواسته طراحی شده است. جداسازی این لایه یا افزودن لایه‌های چسبنده دیگر به نمایشگر اصلی دستگاه می‌تواند به آن صدمه بزند. به زودی مطمئن خواهیم شد که این اطلاعات به روشنی در اختیار مشتریان ما قرار بگیرد.

با وجود این گزارشات، بسیاری از نمونه‌های گلکسی فولد که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته سالم است و به درستی کار می‌کند. اما به هر حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم که همزمان با عرضه جهانی عملکرد دستگاه و بازخورد کاربران نسبت به آن چگونه خواهد بود.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری