جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
28 فروردین 1398 ساعت 18:47
0 نظر

 

مرسدس - ای‌ام‌جی GLC 63 و GLC 63 کوپه در معرض دید عموم قرار گرفتند

مرسدس - ای‌ام‌جی GLC 63 و GLC 63 کوپه معرفی شدند. این خودروها به موتورهای قدرتمندی مجهز شده‌اند.

مدل‌های بروز شده مرسدس - ای‌ام‌جی GLC 63 و GLC 63 کوپه از راه رسیدند. این خودروها در نمونه استاندارد خود به یک موتور 8 سیلندر 4.0 لیتری مجهز شده‌اند که همراه با توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 469 اسب بخار (350 کیلووات) قدرت و 649 نیوتون متر گشتاور هستند. خودروی GLC 63 S کوپه به موتور یکسانی با نمونه استاندارد مجهز شده؛ با این حال قدرت تولیدی آن به 503 اسب بخار (375 کیلووات) و گشتاور آن به 700 نیوتون متر افزایش یافته است. بر اساس ادعای مرسدس بنز، این خودرو می‌تواند توسط گیربکس 9 سرعته خودکار و سیستم چهار چرخ محرک، پیست نوربرگ رینگ را در مدت زمان 7:49.369 دقیقه طی کند.

سرعت نمونه استاندارد GLC کوپه در مدت زمان 3.8 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. شتاب نمونه S این خودرو برابر با 3.6 ثانیه است. در حالی که حداکثر سرعت نمونه استاندارد به صورت الکترونیکی روی 249 کیلومتر بر ساعت محدود شده، سرعت نمونه S آن به 280 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. کنترل الکترونیکی دیفرانسیل عقب نحوه انتقال قدرت به چرخ‌های عقب را کنترل می‌کند.

این خودروها به صورت استاندارد به سیستم تعلیق بادی و دمپرهای تطبیقی مجهز می‌شوند. این خودروها در بخش ظاهری در مقایسه با نمونه قبلی خود تغییراتی را تجربه کرده‌اند. مرسدس - ای‌ام‌جی GLC 63 و GLC 63 کوپه دارای جلوپنجره متفاوت، چراغ‌های LED باریک و چراغ‌های جدید در بخش پشتی خود هستند. مدل S این خودرو در تریم‌  Iridium Silverاز دیفیوزر عقب بهره می‌برد. این محصولات به صورت استاندارد دارای رینگ‌های 20 اینچی 5 پره هستند؛ با این حال خریداران می‌توانند آن‌ها را با رینگ‌های 21 اینچی نیز سفارش دهند.

این محصولات به صورت استاندارد از صندلی‌های اسپرت جلو بهره می‌برند. مرسدس بنز برای این خودروها سیستم سرگرمی و اطلاعات MBUX را در نظر گرفته که نمایشگر آن دارای حالت‌های کلاسیک، اسپرت و سوپر اسپرت است. مدل‌های S این خودرو به چرم Nappa مجهز شده است. این خودروها به صورت سفارشی با صندلی‌های AMG Performance نیز در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

فروش تمام مدل‌های خانواده GLC 63 از اواخر سال 2019 در ایالات متحده آمریکا آغاز می‌شود. مرسدس بنز قصد دارد با نزدیک شدن به زمان عرضه این محصولات به بازار، قیمت آن‌ها را اعلام کند. انتظار می‌رود این محصولات با قیمت بالایی در اختیار خریداران قرار بگیرند.  28 فروردین 1398
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری