سرویس خبر
28 فروردین 1398 ساعت 15:46
0 نظر

 

لکسوس LM از راه رسید؛ یک مینی ون لوکس!

لکسوس وارد بخش خودروهای ون در بازار شد. این شرکت به تازگی از خودروی لکسوس LM به عنوان یک مینی ون لوکس رونمایی کرده است.

لکسوس از اولین مینی ون خود در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 رونمایی کرد. در گذشته شاهد انتشار تیزرهایی از این خودرو در فضای مجازی بودیم. این خودروی MPV دارای یک جلوپنجره بسیار بزرگ است به گونه‌ای که جلوپنجره مدل 2020 بی‌ام‌و سری 7 در برابر آن کوچک به نظر می‌رسد! در طراحی این خودرو از نوارهای کرومی استفاده شده است.

از آنجایی که با یک خودروی لوکس روبه‌رو هستیم، بیشترین تجهیزات در کابین این خودرو قرار گرفته است. خریداران می‌توانند این خودرو را به صورت 4 نفره سفارش دهند که امکانات زیادی را در اختیار سرنشینان عقب قرار می‌دهد. در این نمونه شاهد استفاده از سیستم تهویه برای سرنشینان عقب و فوم مخصوصی برای صندلی‌ها هستیم که آرامش افراد را تضمین می‌کند.

لکسوس LM در نمونه 7 سرنشینه نیز به بازار عرضه می‌شود. این خودرو از تکنولوژی سیستم تعلیق لکسوس ES سدان بهره می‌برد که باعث می‌شود ضربات جاده به خوبی جذب شود و سرنشینان راحتی بالایی داشته باشند. لکسوس LM به تجهیزات زیادی مجهز شده که برای مثال می‌توان به نمایشگر 26 اینچی، شیشه برای جداسازی فضای جلو و عقب، ساعت آنالوگ و یک محل برای نگهداری اشیا در کابین اشاره کرد. این خودرو از یخچال نیز بهره می‌برد.

این خودرو در دو نمونه وارد بازار می‌شود. خریداران می‌توانند لکسوس LM 350 با موتور 3.5 لیتری و یا لکسوس LM 300h با موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری و سیستم هیبریدی سفارش دهند. این خودرو به صورت محور جلو و همچنین مجهز به سیستم چهار محرک در اختیار خریداران قرار می‌گیرد که بدون شک نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک، گران‌تر است.

فروش لکسوس LM از ماه‌های آینده در کشور چین و سپس در بازارهای دیگر آغاز می‌‌شود. این خودرو تنها در رنگ مشکی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در حال حاضر قیمت لکسوس LM مشخص نشده؛ با این حال انتظار می‌رود با یک مینی ون گران‌قیمت روبه‌رو باشیم.

  28 فروردین 1398
0 نظر
5.00
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری