تست همراه اول

سرویس خبر
27 فروردین 1398 ساعت 16:36
0 نظر

 

حالت تیره (Dark Mode) به مسنجر فیس بوک اضافه شد

پس از هفته ها کار، حالت تیره یا همان Dark Mode در نهایت به مسنجر فیس بوک اضافه شد و کاربران قادر به فعالسازی و استفاده از آن هستند.

مدت هاست که طراحان فیس بوک، در حال کار روی پروژه اضافه کردن حالت تیره به مسنجر محبوب این کمپانی هستند و حالا باید به شما بگوییم که ویژگی یاد شده بالاخره به مسنجر فیس بوک اضافه شد.

البته بد نیست بدانید که تا پیش از این، این قابلیت در تنظیمات نرم افزار یاد شده موجود نبود و برای فعال کردن آن، باید یک ایموجی ماه را در چت های خود برای یک شخص دلخواه می فرستادید. اما از امروز، حالت تیره یا Dark Mode به تنظیمات این اپلیکیشن اضافه شده و برای دسترسی به آن، کافی است روی عکس پروفایل خود ضربه زده تا به قسمت Settings وارد شوید و سوییچ مربوط به حالت تیره را در وضعیت فعال قرار دهید.


 

طبق اعلام فیس بوک، در هنگام استفاده از Dark Mode با روشنایی کمتری روبرو خواهید بود و این در حالی است که کنتراست رنگ ها، هیچ تغییری با حالت عادی ندارد. به این ترتیب دیگر روشنایی آزار دهنده ای در هنگام کار با مسنجر فیس بوک ساتع نمی شود و کاربران قادر خواهند بود تا در شرایط نوری کم، به راحتی به چت با دوستان خود بپردازند.

فیس بوک اعلام کرد که ویژگی Dark Mode هم اینک در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته، اما برخی افراد ممکن است برای بهره گیری از این ویژگی، نیاز باشد که چند روزی منتظر بمانند.  27 فروردین 1398
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری