سرویس خبر
25 فروردین 1398 ساعت 12:57
2 نظر

 

تصویری از کنسول بدون دیسک ایکس باکس وان اس لو رفت

وبسایت WinFuture اخیرا به تصویری دست یافته که کنسول بدون دیسک ایکس باکس وان اس را نشان می‌دهد. این کنسول درایو بلو-ری ندارد و احتمالا در ماه مه وارد بازار می‌شود.

همان طور که قبلا شایعه شده بود، مایکروسافت می‌خواهد نسخه خاصی از ایکس باکس وان معرفی کند که نیازی به دیسک نداشته باشد. حالا به تازگی، وبسایت WinFuture تصاویری به دست آورده که طراحی نسخه‌ای تماما دیجیتالی از ایکس باکس وان اس را نشان می‌دهد. طراحی این کنسول کاملا مشابه نسخه‌های عادی است، با این تفاوت که درایو بلو-ری ندارد. البته این کنسول مجهز به یک ترابایت حافظه داخلی است و همراه با سه بازی Forza Horizon 3 و Minecraft و Sea of Thieves عرضه می‌شود.

این سیستم تماما دیجیتالی احتمالا در تاریخ ۱۶ آوریل معرفی و تا ۷ مه وارد بازار اروپا می‌شود. اگر اطلاعات فوق دقیق باشد، انتظار داریم عرضه کنسول جدید مایکروسافت که قیمت آن حدود ۲۶۰ دلار خواهد بود، در سایر کشورها نیز در پنجره زمانی مشابه‌ای صورت بگیرد.

این محصول به‌لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه است و احتمالا می‌خواهد زمینه لازم برای عرضه نسل بعدی کنسول ایکس باکس را فراهم کند. شاید اگر این کنسول به موفقیت برسد، مایکروسافت با آسودگی خاطر بیشتری به سوی پیشبرد استراتژی کنسول‌های بدون دیسک گام بردارد.


   25 فروردین 1398
2 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری