تست همراه اول

سرویس خبر
24 فروردین 1398 ساعت 10:52
0 نظر

 

جزئیات عرضه گلکسی فولد و گلکسی S10 5G اعلام شد

سامسونگ در اطلاعیه نحوه پیش‌خرید گلکسی فولد و گلکسی اس 10 فایو جی را اعلام کرده است. این پروسه کمی با پروسه‌های عادی فرق می‌کند.

اگر ۱۹۸۰ دلار آماده کرده‌اید تا بتوانید جزو اولین خریدارهای تلفن هوشمند منعطف سامسونگ یعنی گلکسی فولد باشید، باید به اطلاع‌تان برسانیم که این غول بزرگ کره‌ای برای عرضه موبایل تاشوی خود دست به اختراع پروسه‌ای عجیب و غریب به منظور ثبت پیش‌سفارش‌ها زده است.

اگر می‌خواهید این دستگاه را مستقیما از خود سامسونگ در آمریکا پیش‌خرید کنید باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱. به این لینک بروید و در آن ثبت نام کنید.
۲. سامسونگ از فردا برای همه کسانی که در این پیش‌خرید ثبت نام کنند دعوت‌نامه می‌فرستد تا به آن‌ها اجازه دهد یک گلکسی فولد برای خودشان رزرو کنند.
۳. وقتی دعوت‌نامه را گرفتید، گلکسی فولد خود را رزرو کنید.
۴. مرحله بعدی هنوز مشخص نیست و نمی‌دانیم که «رزرو» در فرهنگ لغت سامسونگ معادل همان پیش‌سفارش است (و در آن مرحله باید پول دستگاه را بپردازید) یا مثل سیستم‌های رزرو چینی بخشی از هزینه محصول را بیعانه می‌دهید یا اصلا پولی پرداخت نمی‌کنید، تا بعدا مابقی یا تمام مبلغ مربوطه را بپردازید. علاوه بر این، معلوم نیست که این تلفن‌های هوشمند چه زمانی به دست کاربران می‌رسند.

از آن سو، آن‌چه پیداست این است که گلکسی فولد در تاریخ ۲۶ آوریل در برخی فروشگاه‌های آمریکا (و احتمالا وبسایت رسمی این شرکت که البته در مراسم معرفی این دستگاه اشاره‌ای به آن نشد) عرضه می‌شود.

اگر می‌خواهید گلکسی اس ۱۰ فایو جی را تهیه کنید، تاکنون فقط می‌دانیم که این موبایل در ماه مه به بازار می‌آید، و هرچند که هنوز روز دقیقی به صورت رسمی برای این عرضه اعلام نشده، اما قبلا افشا شده بود که ورایزن آن را در تاریخ ۱۶ مه روانه بازار می‌کند.  24 فروردین 1398
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری