تست همراه اول

سرویس خبر
17 فروردین 1398 ساعت 16:40
0 نظر

 

قیمت کیس رسمی گلکسی فولد 120 دلار است

گلکسی فولد با قیمتی حدود دو هزار دلار یکی از گران‌ترین دستگاه‌هایی است که تا به حال توسط سامسونگ تولید شده است. حالا به تازگی کیسی به صورت رسمی برای این موبایل به بازار آمده که قیمت آن حدود 120 دلار است.

اگر حدود ۲ هزار دلار پول کنار گذاشته‌اید تا بتوانید با آن گلکسی فولد بخرید، حتما باید پول بیشتری در حساب‌تان پس‌انداز کرده باشید. چون این طور که به نظر می‌رسد برای تهیه کیس رسمی این تلفن هوشمند تاشو باید پولی در حد یک موبایل اقتصادی بپردازید.

البته اگر از دید دیگری به این موضوع نگاه کنیم شاید این استراتژی کمی منطقی‌تر به نظر برسد، چون گلکسی فولد یکی از گران‌ترین دستگاه‌هایی است که تا به حال توسط سامسونگ تولید شده است.

حالا به تازگی خرده‌فروشی آنلاین MobileFun محصول جدیدی به فروشگاه خود اضافه کرده که کیسی رسمی از جنس چرم برای گلکسی فولد سامسونگ است. این کیس دو رنگ سیاه و سفید دارد و قیمت آن ۱۱۹.۹۹ دلار است. متاسفانه در حال حاضر تصویری از این کیس منتشر نشده است.

در کنار این کیس رسمی، کیس‌های غیررسمی ارزان‌تری هم برای گلکسی فولد تولید شده که می‌توانید آن‌ها را با قیمتی حدود ۴۰ تا ۷۰ دلار از همین فروشگاه تهیه کنید. 

گلکسی فولد از روز ۲۶ آوریل در اروپا وارد فاز پیش-سفارش شده و از ۳ ماه مه نیز به فروشگاه‌های مختلف می‌آید. قیمت این دستگاه ۱۹۸۰ دلار است.  17 فروردین 1398
0 نظر
3.86
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری