سرویس خبر
16 فروردین 1398 ساعت 20:07
0 نظر

 

انتشار تصاویر رسمی از خودروی گرند تورر مک لارن

مک لارن قصد دارد در آینده نزدیک از خودروی گرند تورر خود رونمایی کند. به تازگی تصاویر رسمی این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.

در اوایل ماه گذشته میلادی مک‌لارن اولین تصاویر از خودروی گرند تورر خود را منتشر کرد. به تازگی این شرکت، تصاویر جدیدی از این خودرو را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. مک‌لارن در تاریخ 30 آوریل به صورت رسمی از این خودرو رونمایی می‌کند. توسعه یک خودروی قدرتمند و سریع که راحتی را برای سرنشینان به همراه دارد، یک ایده جذاب است.

در حال حاضر نام این خودرو به صورت رسمی مشخص نشده؛ با این حال سازنده تصاویر آن را با نام McLaren of Grand Tourers منتشر کرده است. بر اساس اعلام مک‌لارن، این تصاویر نمونه نهایی خودروی گرند تورر آن را به نمایش می‌گذارد. در حالی که تصاویر قبلی این خودرو را با پنل‌های جعلی به نمایش می‌گذاشت، تصاویر جدید فاقد آن است.

تصاویر جدید به استفاده از ورودی هوا در بخش پشتی اشاره می‌کند. مک‌لارن برای این خودرو چراغ‌های LED باریک به همراه خروجی‌های اگزوز بزرگ در نظر گرفته که با طراحی کلی خودرو تفاوت دارد و باعث جذابیت دو چندان آن شده است. در جلوی این خودروی از دماغه کوتاه به همراه چراغ‌های باریک استفاده شده است. با توجه به نحوه طراحی شیشه جلو، انتظار می‌رود راننده دید بسیار خوبی از جاده داشته باشد.

در حال حاضر مک‌لارن اطلاعات زیادی را در رابطه با این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار نداده و تنها به این نکته اشاره کرده که قدرت آن را یک موتور 8 سیلندر به همراه توربوشارژر دوقلو تامین می‌کند. مدیر عامل مک‌لارن، Mike Flewitt در رابطه با این خودرو اعلام کرده است:

این خودرو برای مسافت‌های طولانی طراحی شده و توسعه یافته است. این خودرو به عنوان یک محصول گرند تورر باید فضای کافی برای سرنشینان داشته باشد و همچنین آسایش و راحتی آن‌ها را نیز تضمین کند.

مرحله بعدی از توسعه این خودرو، طی مسافتی برابر با 1609 کیلومتر توسط تیم مک‌لارن است. این مسافت میان مرکز توسعه مک‌لارن در بارسلونا، اسپانیا تا مقر آن در انگستان است. در این مسافت دو راننده حضور دارند که با تمام تجهیزات و لوازم خود باید راحتی این خودرو را مورد بررسی قرار دهند.

در گذشته یکی از طراحان مک‌لارن تصویری از خودروی گرند تورر این برند انگلیسی را در حساب خود در اینستاگرام منتشر کرده بود که هم اکنون از این شبکه اجتماعی حذف شده است. 

  16 فروردین 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری