تست همراه اول

سرویس خبر
13 فروردین 1398 ساعت 12:51
3 نظر

 

هوآوی می‌خواهد نیمی از تلفن‌های هوشمند خود را تا سال 2021 تاشو کند

مدیر عامل هوآوی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که قصد دارد تا سال 2021 نیمی از تلفن‌های هوشمند این شرکت را با طراحی تاشو تولید کند. او علاقه زیادی به این زبان طراحی دارد و به دنبال ایده‌های نوین در این زمینه است.

بحثی که این روزها در مجامع آنلاین زیاد بین کاربران شکل می‌گیرد این است که آیا تلفن‌های هوشمند تاشو وارد جریان اصلی بازار خواهند شد یا نه. این دستگاه‌ها گران‌اند، احتمالا چین‌خوردگی پیدا می‌کنند، مستعد خط و خش هستند و مشکلات کوچک و بزرگ زیادی دارند. این‌ها دلایلی است که مخالفان موبایل‌های تاشو در خصوص این دستگاه‌ها مطرح می‌کنند.

با این حال، شرکت‌هایی که دست به تولید این تلفن‌های هوشمند زده‌اند یا مشغول تولید آن‌ها هستند، درباره آینده این گونه جدید از محصولات بسیار خوشبین‌اند.

مدیر عامل هوآوی، ریچارد یو، در مصاحبه با وبسایت GSMArena از علاقه شدید خود نسبت به تلفن‌های هوشمند تاشو گفته است. ریچارد یو امید دارد که تا دو سال دیگر نیمی از تلفن‌های پرچمدار این شرکت به شکل تاشو دربیایند. او گفت: «فکر می‌کنم در سطح تلفن‌های پرچمدار، تا دو سال دیگر، نیمی از دستگاه‌های ما از نوع تاشو باشند.»

وی همچنین به چالش‌هایی مثل قیمت، سهم کوچک بازار و غیره اشاره کرد و گفت: «تلفن‌های تاشو در ابتدای مسیر قرار دارند و سهم بازار هم بسیار کوچک است. قیمت این محصولات بالاست و هزینه تولید زیادی دارند.» هرچه زمان بیشتری بگذرد، هزینه تولید پایین‌تر می‌آید و تقاضا افزایش پیدا می‌کند. آقای یو نیز با اعتقاد بر همین اصل می‌گوید: «فکر می‌کنم تلفن‌های تاشو تا دو سال دیگر قیمتی مشابه تلفن‌های پرچمدار فعلی پیدا کنند.»

به باور مدیر عامل هوآوی تلفن‌های تاشو نه فقط از نظر قیمت بلکه از نظر اندازه نیز می‌توانند دستخوش تغییرات مثبتی شوند. این دستگاه‌ها در حال حاضر بزرگ هستند و اگر بخواهید با یک دست از آن‌ها استفاده کنید کمی دچار مشکل می‌شوید. یو معتقد است که هوآوی در آینده می‌تواند تلفن هوشمند منعطفی بسازد که نمایشگر آن بیشتر از سه اینچ، یعنی نصف هوآوی P30، نباشد.  13 فروردین 1398
3 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری